Книги     IFD Магазин     CHRYSLER Collection
C H R Y S L E R   C L U B   B U L G A R I A
К Л У Б   НА   С О Б С Т В Е Н И Ц И Т Е   НА   А В Т О М О Б И Л И   О Т   Г Р У П А Т А   C H R Y S L E R   В   Б Ъ Л Г А Р И Я

Билет
2056
Chrysler Neon

Неон на 2 цилиндара

Дискусия
Назад

Колеги моля помогнете от скоро си взех неон много исках такава кола но взе да ми прави неприятен проблем както върви и остава на 2 цилиндъра правя му диагностика показва бобина А няма връзка взех нова около 200лв е взех на BERU мисля че е добра и качествена марка но пак същата работа  ако някой знае нещо споделете благодарим предварително

Дата на публикуване
1 |
От: София
Собственик на Jeep Grand Cherokee 3.0CRD 2008

Какви кодове за грешка показва диагностиката?

Дата на публикуване
2 |

p0351-първична или вторична верига на бобина А  колега взех да се самнявам в компютара защото колата вчера работеше цял ден бес проблем  но забелязах че имам брум в радиото които е в такт с оборотите което отново ма самнява че ще е нещо с силните токове   приемам идеи всякакви благодарим

Дата на публикуване
3 |
От: Кърджали
Собственик на Chrysler Stratus 2.5 Endeavor edition 2001
Mercedes E250D W210 1997

Според мен имаш окъсено или намокрено по инсталацията. И от там. Имаш ли как да опиташ с друг комп отнякъде?

Дата на публикуване
4 |

пробвах и с друк компютър пак саштата работа бобина лоли кабели нови и прекъсва такава проклета кола несам имал взе да ми писва една камара пари фарлих и пак нищо замислям са да я дам в някоя морга пак такъв мерак ми е. Ще почакам още малко за някои съвет ако не стане ще си взема пак японка.

Дата на публикуване
5 |

отворих кадето сам видял букса в перфектно састояние са и са пълни с някаква смаска  мисля че това е оригинално

Дата на публикуване
6 |
От: Кърджали
Собственик на Chrysler Stratus 2.5 Endeavor edition 2001
Mercedes E250D W210 1997

Диагностика по време на движение направете, за да се види къде какво се случва. Странен проблем според мен е това.

Дата на публикуване
7 |
Собственик на Jeep Wrangler Sahara, 4.0 бензин, 2002 г.
civicsierra написа:

пробвах и с друк компютър пак саштата работа бобина лоли кабели нови и прекъсва такава проклета кола несам имал взе да ми писва една камара пари фарлих и пак нищо замислям са да я дам в някоя морга пак такъв мерак ми е. Ще почакам още малко за някои съвет ако не стане ще си взема пак японка.

Колега колата не ти е виновна. Сигурно си я взел за без пари и сега се вайкаш. Нормално е да се видиш в приключение

Дата на публикуване
8 |

Eди, хората трябва да знаят хубаво евтино няма. А те взимат някакви таралясници  които отдавна са за моргата. Карана 20 години от мърляви собственици дето и масло не сменят камо ли друго и после викат , ама колата това, колата онова , загрявала , гарнитури, инжектори, моторите... и чак имат високи очаквания. Ами да си зимат "пак японско" няма лошо, всеки да си кара каквото му е кеф. Ама кефа има цена

Дата на публикуване
9 |
От: Варна
Собственик на Chrysler PT Cruiser, 2.0 бензин, 2003 г. и Chrysler Voyager, 2.4 бензин, 2007 г.
Vesoo написа:

Vesoo тези много са лъскави. Интересен сайт

Дата на публикуване
10 |
От: Бургас
Собственик на Chraysler Neon 2.0 16v 133ph 1995

Провери  ламбда-сондата .

Дата на публикуване
11 |
Собственик на Jeep Grand Cherokee 3.0CRD 2008

Веско не си прав. От къде знаеш каква е колата на човека?  Този код излиза и при променен волтаж, симптомите изглеждат като на разхлабена връзка някъде

Последно редактирано от valio38 (15-05-2014 00:08:20)

Дата на публикуване
12 |

здравеите колеги ас сам съвсем нов тук. Но и ас търся помощ sos имам почти същите проблеми като господина и го моля ако е решил проблема да пише. разликата при мен е че моя мравчо умира след 15- 20 километра. работя на 7км от нас и няма проблем колата варви перфектно но мина ли 20км и забива муцуната остава на 1 2 цилиндара но при мен и стрелките на таблото полудяват лампите влизат в дискотечен режим. Вдигам капака пуша 1 цигара време паля и колата тръгва бес проблем но около 5,6км и пак спирам да пу6а. Ходих в 3 сервиза всички са на мнение слаба враска изписва ми същата грещка като на господина.А си мисля че имам някаде маса която ми праи проблем някои мозе ли да ми каже освен до фаровете и капака на клапаните има ли другаде маса която не виждам

Дата на публикуване
13 |
civic3 написа:

здравеите колеги ас сам съвсем нов тук. Но и ас търся помощ sos имам почти същите проблеми като господина и го моля ако е решил проблема да пише. разликата при мен е че моя мравчо умира след 15- 20 километра. работя на 7км от нас и няма проблем колата варви перфектно но мина ли 20км и забива муцуната остава на 1 2 цилиндара но при мен и стрелките на таблото полудяват лампите влизат в дискотечен режим. Вдигам капака пуша 1 цигара време паля и колата тръгва бес проблем но около 5,6км и пак спирам да пу6а. Ходих в 3 сервиза всички са на мнение слаба враска изписва ми същата грещка като на господина.А си мисля че имам някаде маса която ми праи проблем някои мозе ли да ми каже освен до фаровете и капака на клапаните има ли другаде маса която не виждам

Здравей. Ако има проблем по токовете най-лесно отиди при жичкаджия или акумулаторджия да ти направят замерване и ще го намерят.Може и по кабелите да е нещо.

Дата на публикуване
14 |

ходих вече колега казаха бобина смених я после казаха комп и него смених после датчик разпределителен вал и колянов вал дори вече и пари неми взимат. Закачаха ма с диагностика на делфи после с ланч и само грешка р0351 като тази грешка я записват и двата компа. а сутрин варви бес проблем и като по загреи по хубаво и почва да взема да сменя датчика на темпиратурата ли.

Дата на публикуване
15 |

диагностика на крайслер се прави с DRB в Балканстар!
60лв струваше последно.
Експерименти в различна посока водят до гореописаните ситуации.
Тъжно, но факт!

Дата на публикуване
16 |

колега явно не си ходил с кола 1996г в балкан стар. отдавна са изхварлили програмата подарзаща толкова стари коли. но пак за сметка на това моя неон има система за самодиагностика със сервизната лампа поне на това ма светнаха в балканстар за което си платих и доста добре. Така че ништо лошо за колегите в балкан стар ама и там греда. Даже и в дарс ауто ходих там пак като ми видяха колата ми се изсмяха направо и ми казаха че не правят токова стари коли

Дата на публикуване
17 |

това със самодиагностиката го пише дори в упътването на колата, няма нужда да плащаш за това на балканстар.

Дата на публикуване
18 |

Неон след 1994 е със съвременния протокол за диагностика, който е същия както и на най-новите коли.

Дата на публикуване
19 |

ами много чужда тема са ми диагностиките но с DRB 3 tool още нешто си там не става няма комуникация. Обаче китаиския ланч няма няма. ама и като ида на сервиз неще да праи чалъми работи хубаво и на гас и на бензин. почнах да заглеждам Chrysler Sebring.  моя мравчо  ми служи 8 години имам над 230 000кмно маи ме предава. Пак няма друга кола с такав климатик. И ако искате ми вярваите но 2 кормилни болта сам сменил ляв шарнир и консумативи. Уникално добра и здрава кола. Свиди ми са малко

Дата на публикуване
20 |

и все пак сигурен сам че е нешто дребно и тапо ама трудно ще се разбере какво е .   A знаете ли къде са вързани масите на компа то масите на бобината и дюзите трябва да влизат в компа.

Последно редактирано от civic3 (10-07-2018 02:18:07)

Дата на публикуване
21 |
Бързи
връзки
Автомобили
Общност
Частни обяви
Проверете историята на
Вашия автомобил

МОДЕЛИ

Cheysler PT Cruiser
Chrysler Sebring
Chrysler 300
Chrysler Voyager

Всички

СПЕЦИАЛИЗИРАНИ МОДЕЛИ

Автомобили за полицията
Товарни и бизнес автомобили
ТОВА Е CHRYSLER

Информация за марката
Кратка история
Пълна история
Интерактивно представяне
Корпорацията
Последни новини
Сувенири и подаръци
Мобилни приложения

DriveSRT ®
Chrysler 300 SRT ®
КОМУНИКАЦИИ И ТЕХНОЛОГИИ

Uconnect ® Technology
SiriusXM Satellite Radio
Bluetooth ® Support

ЗА СОБСТВЕНИЦИ

Влезте в профила си
Моето превозно средство
Сервизни Ръководства
Сервизни отзовавания
Контактна анкета
ПОЛЕЗНО

Програма за достъпност
Горивна ефективност
Конкурентни сравнения
Брошури и каталози
Chrysler по света

НАМЕРЕТЕ

Намерете дилър
Търсене на информация
Клубни събития

© 2019   Крайслер Клуб България не е обвързан с FCA US LLC. Всички права запазени.
Достъпът до сайта е предмет на Декларация с Условия за ползване и Декларация за защита на Лични данни. Моля преди да ползвате сайта се запознайте с тях от менюто по-горе.
Chrysler, Dodge, Jeep, Ram, Mopar и SRT са регистрирани търговски марки на FCA US LLC. FIAT е регистрирана търговска марка на FCA Group Marketing S.p.A., използвана с разрешение.

За да получите пълна информация за покупка на нови автомобили, както и офертно ценообразуване, се обърнете към вашия дилър по регион : България

Вашите данни
Моля, прочетете текста до край и направете своя избор.

Научете повече относно нашата Политика за Лични данни и Интернет Бисквитки.

Тази информация се показва на вашето устройство, защото настройките на браузера ви предоставят възможност за ползване на някой ваши лични данни описани по-горе. С натискане върху бутона "Съгласен съм" ще затворите това съобщение, като декларирате съгласие за срок от 15 дни считано от днес, че ако продължите да използвате сайта с настоящите настройки ще ни предоставите описаните по-горе лични данни.

СЪГЛАСЕН СЪМ