Книги     IFD Магазин     CHRYSLER Collection
C H R Y S L E R   C L U B   B U L G A R I A
К Л У Б   НА   С О Б С Т В Е Н И Ц И Т Е   НА   А В Т О М О Б И Л И   О Т   Г Р У П А Т А   C H R Y S L E R   В   Б Ъ Л Г А Р И Я

Билет
934
Свободни дискусии

Визитки на хората от клуба

Дискусия
Назад
Собственик на 2,5 V6 24V пък и кабрио,какво му трябва повече на човек

Идеята на тази тема е да си напишем визитка или CV. По този начин можем да си бъдем полезни. Идеята ми дойде от BikerBoyz , който е опериран и търси работа.
Моята визитка:

Имам фирма за отоплителни инсталации, всякакви работи свързани с газови котли, радиатори, всякакви соларни панели, камини, ВиК... Който му трябват такива меТряли или просто съвет да звънка смело 0886 31 91 21 Ради smile

Дата на публикуване
1 |
От: Обзор, морето сините вълни
Собственик на Chrysler Voyager 3.0 V6 1990г.

Аз имам магазин за прясна и замразена риба който работи целогодишно,зимата се занимавам със строителство(груб строеж,замазки,фаянс,теракот)а лятото държа под наем един ресторант.Ако мога да помогна на някой от нас 087 8833157 Киро. wink

Дата на публикуване
2 |
TevyTalty

Аз се работя в сервиз и се занимавам с монтаж на гуми и джанти. До момента но съм в процес на търсене на нова заради здравословни проблеми но това не означава че ако на някой му трябват гуми и джанти винаги може да се обърне към мен . А ако някой може да предложи някаква работа която не е свързана с тежък визически труд може да ме офертира smile 0884 25 40 48 Веско

Дата на публикуване
3 |

Лесоинженер съм и работя като експерт по отдаване на дейности в горите, търговия с дървесина и маркетинг. Ако някой има въпроси свързани с горите или дървесината в България да заповяда.

Дата на публикуване
4 |
От: Пловдив
Собственик на Змията винаги твърди, че хапе с лечебна цел...

Здравейте колеги,аз продавам нови коли Рено и Дачия.Ако мога да бъда полезен на някой да се обажда.0893/83 55 84 Николай smile

Дата на публикуване
5 |
От: София
Собственик на CRYSLER GRAND VOYAGER  2.5 TD  2000г.
Писането на Български с Латински букви е като писането с лайно по стена...... чете се, но е неприятно!

А аз работя върху себе си.... добре ми се отдава....ма ако закъсате с Вояджерчетата ше продължа да ви помагам... big_smile  wink

Дата на публикуване
6 |
Собственик на Plymouth Grand Voyager 3.3 V6 - Истински Американец, голЕм, як и лаком
За да научиш повече за пътя пред теб, питай тези, които се връщат!

Таксиметров шофьор в София.Работя само нощем м/у 20.00ч. и 6.00ч.сутрин.Ако сте се загубили в столицата,или се прибирате след гости/купон,парти или където сте били/достатъчно е да си ПОМНИТЕ адреса!!!!!!!!

Дата на публикуване
7 |
От: Бургас
Собственик на С желание всичко става !!

Имам фирма за франчайзинг(търговски представител),поне за сега с това се занимавам. Към настоящият момент съм франчайзер на Еконт - куриерски услуги, за всяка информация относно това как да ви вземем най-качествено парите може да се обръщате към мен - Станислав Киряков-Слави, 0885677159  8-)

Дата на публикуване
8 |
От: Велико Търново,0898 478571

Занимавам се със строителство,имам малка строителна фирма.

Дата на публикуване
9 |

работих като шевен техник,в момента строя къща на моя брат,професии,шофьор,заварчик,строител,ел обзажеждане битови и промишлени згради .мисля че ще стана и монтьр lol

Дата на публикуване
10 |
Собственик на On The Road...

Добре...хайде и аз smile
Казвам се Десислава. Имам най-женския измежду крайслерите - Неон. На фона на всички мъже тук, нямам идея какво да напиша за себе си...предполагам ясно е, че не мога да съм от особена полза по отноешние на возилата, но пък с голямо удоволствие и готовност научавам разни неща от вас. smile Работя като Организатор работа с клиенти в международна верига хранителни магазини и напълно извън всякакви професионални характеристики правя интериорни кукли.

Дата на публикуване
11 |

Здравейте,до преди четири години се занимавах с ремонт на автомобили в момента работя във фирма свързана с продажбата на строителна техника и инструменти.По-специално занимавам се с парчето което отдава под наем вишки,отговарям за ремонт,транспорт и обучение на клиенти за работа с машините.
ако някой иска да се вдига на високо-до35м. телефона ми е в подписа.
Хоби ми е всичко свързано с техника и машини,и не само.Продавам по някоя кола на части и ......... wink

Дата на публикуване
12 |
Собственик на 2,5 V6 24V пък и кабрио,какво му трябва повече на човек

Това е сайта на фирмата ми, може да го посетите и да харесате в фейса smile

Дата на публикуване
13 |
Собственик на Плимут Вояджер 2.4 1996 г.

Здравейте. Аз едва ли ще съм полезен на някой от вас, може би със съвети и мнения само! Иначе работя в отдел Специализирана охрана към една охранителна фирма или с две думи съм персонална охрана!

Дата на публикуване
14 |
От: София, България
Собственик на Chrysler Stratus LX 2.5 V6 24 valve Auto-1995
Dodge Caliber 2.0L Auto-2007
PCR MXK8 Rotax Jr. 125-2016
Kawasaki ER6F

Здравейте !
Да се представим и ние : Зад профила Tanty всъщност сме трима.
Валентин- ветеринарен лекар, по настоящем развивам консултатнска дейност в сферата на хранителната промишленост.
Таня- финансов мениджър в сферата на професионалния спорт.
Валентин Jr.-пилот.

Последно редактирано от Tanty (13-08-2016 10:16:16)

Дата на публикуване
15 |
Собственик на Chrysler Voyager 2.5TD 1998 г.
kalin_b написа:

Човек, българин.

Дата на публикуване
16 |
От: Бургас
Собственик на Chrysler Voyager 2.5TD 2000г.
Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 2006г.

Здравейте колеги тази тема съм я изпуснал. Май имаше подобна "кой с какво се занимава" или нещо такова. както и да е . Казвам се Тихомир Ангелов и работя като професионален шофьор, засега само в България smile. Не знам доколко мога да съм полезен на колегите от форума , но все пак и аз да оставя един тел. 087 6620941

Последно редактирано от Tihomir78 (14-08-2016 19:54:25)

Дата на публикуване
17 |
Собственик на Chrysler Voyager, 2.4 бензин/газ, 1997 г.

Здравейте пичове с най готините коли.....
Аз,съм съвсем нов член на клуба!!!
Музикант,барабанист в група Атлас и собственик на DRAGO DRUMS SCHOOL,
Ето и линк на училището ми.

/

Дата на публикуване
18 |
Собственик на Toyota Land Cruiser LJ73, Mitsubishi Galant 2.0 GLSi, Chrysler Voyager 2,4 16V 1998г

Здравейте, колеги. Казвам се Петър Игнатов. До преди няколко години се занимавах с киносалони и летни кина, но интернет уби бизнеса.
В момента се занимавам с видео обработка и монтаж.
   Дигитализирам:
- Киноленти-8мм, 16мм и 35мм.
- Диапозитиви и всякакви фотоленти.
- Всякакви видеокасети - VHS, S-VHS. VHS-c,  B-max, mini DV, U-matic, Video8. HI8
- Грамофонни плочи, аудио касети и магнетофонни ролки
- Сканирам и ретуширам стари фотоалбуми и снимки

Дата на публикуване
19 |
От: Перник
Собственик на Chrysler PT Cruiser, 2.0 бензин/газ, 2001 г.

Здравейте колеги,
   Казвам се Симеон Райков, понастоящем от Перник. Горд собственик на PT Cruiser.
Собственик съм на фирма за мебели.

Дата на публикуване
20 |

Здравейте и от мен, аз съм в сверата на търговията и услугите.Занимавам се от 16 години с ремонт на GSM-апарати ,в последствие и с компютри,лаптопи и периферия.
Имам и магазин за техника.Ако мога да съм полезен с нещо 0897804411-Владимир
От съвсем скоро собственик на vw routan(префасониран chrysler town and country) rok

Дата на публикуване
21 |
Бързи
връзки
Автомобили
Общност
Частни обяви
Проверете историята на
Вашия автомобил

МОДЕЛИ

Cheysler PT Cruiser
Chrysler Sebring
Chrysler 300
Chrysler Voyager

Всички

СПЕЦИАЛИЗИРАНИ МОДЕЛИ

Автомобили за полицията
Товарни и бизнес автомобили
ТОВА Е CHRYSLER

Информация за марката
Кратка история
Пълна история
Интерактивно представяне
Корпорацията
Последни новини
Сувенири и подаръци
Мобилни приложения

DriveSRT ®
Chrysler 300 SRT ®
КОМУНИКАЦИИ И ТЕХНОЛОГИИ

Uconnect ® Technology
SiriusXM Satellite Radio
Bluetooth ® Support

ЗА СОБСТВЕНИЦИ

Влезте в профила си
Моето превозно средство
Сервизни Ръководства
Сервизни отзовавания
Контактна анкета
ПОЛЕЗНО

Програма за достъпност
Горивна ефективност
Конкурентни сравнения
Брошури и каталози
Chrysler по света

НАМЕРЕТЕ

Намерете дилър
Търсене на информация
Клубни събития

© 2019   Крайслер Клуб България не е обвързан с FCA US LLC. Всички права запазени.
Достъпът до сайта е предмет на Декларация с Условия за ползване и Декларация за защита на Лични данни. Моля преди да ползвате сайта се запознайте с тях от менюто по-горе.
Chrysler, Dodge, Jeep, Ram, Mopar и SRT са регистрирани търговски марки на FCA US LLC. FIAT е регистрирана търговска марка на FCA Group Marketing S.p.A., използвана с разрешение.

За да получите пълна информация за покупка на нови автомобили, както и офертно ценообразуване, се обърнете към вашия дилър по регион : България

Вашите данни
Моля, прочетете текста до край и направете своя избор.

Научете повече относно нашата Политика за Лични данни и Интернет Бисквитки.

Тази информация се показва на вашето устройство, защото настройките на браузера ви предоставят възможност за ползване на някой ваши лични данни описани по-горе. С натискане върху бутона "Съгласен съм" ще затворите това съобщение, като декларирате съгласие за срок от 15 дни считано от днес, че ако продължите да използвате сайта с настоящите настройки ще ни предоставите описаните по-горе лични данни.

СЪГЛАСЕН СЪМ