Книги     IFD Магазин     CHRYSLER Collection
C H R Y S L E R   C L U B   B U L G A R I A
К Л У Б   НА   С О Б С Т В Е Н И Ц И Т Е   НА   А В Т О М О Б И Л И   О Т   Г Р У П А Т А   C H R Y S L E R   В   Б Ъ Л Г А Р И Я

Билет
2897
Свободни дискусии

Забавни обяви за Крайслер

Дискусия
Назад
От: Бобошево
Собственик на Chrysler Voyager, 2.5TD дизел, 2000г.

Jeep Wrangler 4.0 LPG promociya
"Допълнителна информация:
джипае в безупрецно систояание сменени масла на двигарел на скоросна кутиа с нови гуми напилно ослужен бес никакви забелески на реални километри закупен е от пирви сопственик промоциуа до "
Ето и линк към обявата smile

Дата на публикуване
1 |
От: София
Собственик на Chrysler Sebring 2.4 , 2006

хаха. Ето и една от мен не е на крайслер но е забавна

Здравейте. С прискърбие съобщавам че трябва да се разделя с Хондата си. Още известна като Сребърния куршум - защото е сива и защото лети ли лети.
Причината да се разделя с нея е че не я карам много и също така сега направих фирма и ми трябва товарен бус. Колата си стои буквално така и се кара много малко. Епопеята с нея започна миналата година, когато търсех най-добрия възможен автомобил за парите си и тази Хонда буквално ми намигна докато разглеждах сайтове за коли. Тогава беше а 222000 километра. Демек при мен е за 7000 километра. За тази година имахме чудесни спомени, но времената са такива че трябва да поеме всеки по своя път. Маслото е сменявано на 220000 демек след 6000 километра трябва да се смени. Гражданската е платена до Март 2019 както и техническия. Големия талон е презаверен при любезните колеги от КАТ , на които никога не им забива системата по половин ден, за да рефлектира газ/ бензин. Куршума е сив на цвят ,като има забележки по боята отпред когато леко я драснах . Отзад пък ми подари драскотина незнаен шофьор .Сега прилича на тинейджърка която се е учила да си слага очна линия , ама не се е справила много добре .Също така до очната линия прави впечатление двойната ноздра, откъдето звяра издиша адските огньове .Като екстериор няма други забележки. Има язвички ръжда , но за годините си е направо супер.Като сме я подкарали отвън не мога да помина летите 16ки с зимни гуми. Летите 17ки с Летните гуми пък стоят още по-добре. Сега колата е с зимните , защото в тях има "още живот" и искам да се изхабят тотално за да мога да ги сменя. Летните са Fulda Sportcontrol от 2016 и си имат грайфер . Нека се прехвърлим отвътре започвайки с двигателя. 2.3 бензин е най-мощния бензинов двигател за седаните от тази генерация и знаете ли какво, моя е такъв и колата лети! 155 коня носят купето като тайфун найлонов плик . Карана е само с 100 октана бензин и газ от Газпром- най-хубавата руска газ. За всичките зареждания пазя касовите бележки ако не вярвате.Маслото е полусинтетика CASTROL EDGE , което се сменява на 15000 км. Когато я взех сложих газ от представителство на ЛОВАТО , като те се водят едни от най-добрите в СОФИЯ . 1500 лв газовата инсталация със система за мазане. Отвътре колата е много уютна, интериора е от черна изкуствена кожа състояние 8/10 . На една от снимките е показан препарата с който съм я мазал редовно. Има таблет на мястото на навигацията и той е свързан с радиото- можете да си качвате музика на него директно и така да си я слушате през колоните на колата. Има и радио с USB port . Колоните са BOSE. Модела е EX- най-високо ниво на оборудване - климатика си бачка супер, има и шибедах за по-върховно изживяване на всеки бал.Гумите на вратите са поддържани със специален силиконов протектор - пак е показан на снимката.Поставената газова е тип пура и е с вместимост 60 литра , като се пълни с макс около 47-48 литра газ. Лятото дава смесен разход на газ 11-12, а зимата с 1 литър отгоре, стига да не я ръчкате. има две забележки. Едната е че малко се е прецакал единия шарнир и някакви тампони, които ще сменя тази седмица. Заради нашите пътища любимия мобил страда много.
Другия проблем е от това че газта прави някакви фокуси на датчиците и ми се показва от време на време CHECK ENGINE лампичката. В сервиза ми казаха , че ми е зацапано EGR устройството и трябва да се почисти, за да се махне лампичката. Също така генерацията е малко корозирала и като давате газ се чува ръмженето.
За съжаление окачването мога да оправя , но EGR нещото няма да пипам , защото не ми се занимава. Почистването му е 40 лв в сервиза и е отразено в цената.
В крайна сметка за 5999 лева получавате:
- кола която е супер надеждна, бърза и динамична , като и не харчи толкова.
- 8 лети джанти с гуми.
-шишенцата от препаратите за кожа, уплътнения и малко от маслото CASTROL EDGE.
- изцяло здраво окачване
Ако имате желание да я видите можете да се свържете с мен

Дата на публикуване
2 |
От: Бобошево
Собственик на Chrysler Voyager, 2.5TD дизел, 2000г.

respect

Дата на публикуване
3 |
От: Велико Търново
Собственик на Крайслер Вояжер 2.5 ЦРД- 2002г

Много добре гледан Сеат Толедо, за който ще ви разкажа малко повече.
Автомобилът не е лишен от екстри - липсват единствено навигация и подгряване на седалките. За 1. 6 SR бих казал, че има екстрите за модела. Всички те си работят прекрасно, разбира се. Климатроникът е безотказен, дисплеят му е запазен - повечето изтичат за 18 години. Ел. пакетът е напълно функционален. Фаровете са ксенонови, отиват му. Добавил съм в колата две колони Alpine на задната кора, общо купето е озвучавано от 6 колони - много доволно като звук. Стереото е с USB и CD - JVC. Виждате и усилвателя за Alpine-ките, монтиран прибрано в багажника.
Газовият инжекцион го монтирахме след закупуването на автомобила. След това смених всички уплътнения на колекторите, защото се прецакват при слагане на газова уредба и спестихме проблеми с паленето.
Грешка в Ламбда сондата наложи нейната смяна още при закупуването.
Смених и дросел, поради играещи обороти - взех оригинален за 700 лв.
Колата счупи скоростна кутия(чест проблем при 1. 6 SR мотор) - сменил съм я и, за да не се случи отново, съм сипвал добавки в маслото на скоростите, които смазват добре елементите. Втората скоростна е много добре пазена и е здрава! Съединителят също е сменен наред с нея - преди 30 000 км.
Редовно я обслужвам. Не ми се е налагало да правя сериозни ремонти по окачването.
Акумулаторът е чисто нов, моторчето на чистачките също. Дискове и накладки смених през 2017-та(предни и задни)
Ангренажен ремък и водна помпа - цялото Голямо обслужване беше направено на 220 000 км. - записано е върху капака на ремъка.
Воланът е кожен, но за да го позапазя бях ползвал комплект за обновяване, който с времето се пообели - вижда се на снимките. В момента съм изчистил това покритие и воланът е в оригиналната си кожа, защото стоеше грозно така.
Колата е с 4 броя зимни гуми и джанти(15' ) и 4 броя летни гуми и лети джанти към тях(16' ).
Технически преглед до Януари 2019-та. ГО-Юли 2018-та. Годишна винетка.
Драскотини външно ще забележите, можем да коментираме цена на място. Честно казано на мен не са ми пречели толкова много, но всеки човек държи на нещо.
Аз държа автомобилът да е винаги сигурен и способен на дълъг път. Такъв го предавам и на следващия желаещ да го има.

big_smile  big_smile

Дата на публикуване
4 |

„Рено Лагуна“
„Покупката, честно казано, е съмнителна, но цената е чисто символична. 800 марки и крайцерът е ваш! Година на издаване – 2003 г., състоянието е противоречиво. На таблото се показва пробег от 340 000, но под това трябва да се разбира 640 000. А ако трябва да съм съвсем честен, 840 000.
Досега се чудя как е могла да измине такова разстояние… На градско няма никакви проблеми (освен това, че без климатик през лятото имаш чувството, че колата гори). На светофара дърпа много чужди марки (особено тези, които не подозират, че участват в състезание). По пътя всичко е нормално.
Каква скорост ще успее да развие, зависи единствено от инстинкта ви за самосъхранение. Лично аз в редките случаи, когато съм развивал с нея до 120, съм се улавял, че не мигам, не мърдам и не дишам. На лявата врата има гниещ участък, от който стърчи полиетилен. Той помага лесно да се открие колата на големи паркинги и придава на звяра неповторима индивидуалност.
По каросерията има някои участъци, които могат да се смятат за нормални. Интериорът на салона е направен по нечия непостижима прищявка с балатум и дермантин. С това се придава живот.
Дълбоко на шофьорската седалка има някакъв много остър детайл, който понякога болезнено се впива в долната част на гърба. Така и не разбрах какъв е този детайл, защо е там и как изобщо може да бъде такъв.
Парното е като пламъкът на Саурон – зимата работи така, че и майка ти да не се тревожи. Но, за съжаление, горещият въздух нахлува отдолу и лятото, когато парното е изключено, ако карате по трасето с повече от 110 по сандали, то силно ще ви изгорят пръстите на десния крак. Така че лятото на десния крак е по-добре да слагате маратонки.
Не съм пушил в колата в последния половин месец. А преди това съм пушил много. Но не повече, отколкото предишния собственик и неговите многобройни авери – едновременно, всички заедно, през зимата, в плътно затворени прозорци. Таванът с нетипично сив цвят не позволява това да се скрие.
Много голям плюс – заглушител отсъства, издава рев като от ада! Във връзка с това от страх се насират дори мъжествените колоездачи и стоят по-далеч от теб, което на свой ред осигурява комфортно шофиране.
Един от големите плюсове на тази кола е, че категорично не искат да я спират пътните полицаи. И дори когато минеш покрай тях без колан и с изключени фарове, те те изпровождат със съчувствен поглед… Каква е тайната, така и не разбрах. Също така, много се страхуват да я изпреварват скъпи и чуждестранни марки…
Във връзка с гореизложеното, понякога се чувстваш като в президентски кортеж, докато острият метален детайл в седалката ти не те върне от небето на земята.
НИКОГА, повтарям НИКОГА не сте карали такава кола!“

Mercedes Clk 2.0 TOP-OFERTA
„ВАЖНО-прочети . . . Нов-внос Италия. Закупена е от град Априлия(вилна зона на Рим). Няма зима няма ръжда. Редовни документи. –ДИРЕКТЕН ВНОСИТЕЛ НА АВТОМОБИЛИ ЗАКУПЕНИ САМО ОТ ЧАСТНИ ЛИЦА-Колата е в невероятно техническо състояние. Без никакви удари и пребоядисванки разни. Не е напудрена или полирвана натурално състояние. САМО ЗА ЦЕНИТЕЛИ. Всички екстри за модела. Климатроника работи както и всички системи по колата чисто нови гуми Пирели. А как върви и как вози – като Мерцедес. УНИКАТ. . . . Думи нямам да опиша изживяването с това ЦЛК. Само да разкажа една случка. Идва колата в БГ и един приятел като я вида полудя. Дай вика едно кръгче да направя моли ми се цял ден викам му ок. слагам едни номера и потегляме до едно близко село по магистралата. Както си караше нормално и взе че даде рязко газ получи се светлинен тунел ушите ми заглъхнаха поглеждам към колегата няма го хващам аз волана и гледам онзи на задната седалка викам му кво става бре искам казва да се возя като куфар в багажника без чувства ми каза той. Както и да е озаптихме звяра. Бре чувам аз някакво пиукане в багажника отварям гледам 6 пиленца излюпени. А аз като тръгнахме сложих 6 яйца от магазина че пазарувах. Сигурно от високата скорост са се излюпили. Взимам ги аз и се прибирам гледам жената с 15 години по млада. Питам я аз кво става бре а тя ми вика. . . и аз бях в мерцедеса. . . . . ЧУДЕСА ПРИЯТЕЛИ ЧУДЕСА. . После водихме колегата да му леят куршум(беше се уплашил). Гледа жената и му казва: много си млад за да си ветеран от войната мерник излиза. А не бе бабо мерцедес кара бре казвам и аз. Умолявам клиентите не карали такава кола да предупредят. Съдействие на клиента за регистрация. . . И да се знае аз не продавам цена а разкошна кола. Разрешени са всякакви тестове. We speak English and Russian.“

Audi 2.0 16V Баткомобил
„Автомобилът е по-добър от дуета на „Фики и Азис – Блокиран“. Участвала е в клипа на Мишо Шамара фенки фенки. Още от тогава жените сами се връзват за куката за теглене и се оставят да правите с тях каквото си пожелаете. Колата ръжди и гнило няма,защото е покрита с слюнки от девстнена нимфоманка от Измир.
Окачването е съвмесна работа на Чък Норис и механика на кораба „Титаник“. Автомобила наричан още като Баткомобил е по-мощен от Форд КА и е наказвал паркираното AUDI S1 Prospeed от музея. Осветлението в колата е по силно от това в Лас Вегас.
Седалките са тапицирани от майстор шивач взел кетап от палтото на Кралица Елизабет.
Аудито попринцип пали,но ако бързате с едно натискане на копче от таблото пристигат висаджиите на Георги Илиев,които
осигуряват бутане на колата до крайната цел. В колата са се возили само високо поставени лица под ръководството на ескорт.
Колата може да ви осигури безопастна панорамна обиколка на Казакстан.Оборудването на колата включва: Пистолета на комшията Исмет,Маска за лице-(бившия клин на Лили Иванова от ученическите години),ножката на Беър Грилс и заглушител от Counter-Strike 1.6. Ако имате допълнителни въпроси за колата не звънете на Вин Дизел или Принц Уилям а на мен.
Приемам бартер единствено за: Черното Ауди от филма Транспортер част 3.“

Форд Таунус 1974 1.3 55 кс
„Автомобилът е по-добър от 50 нюанса сиво,при вида на колата жените сами се връзват за теглича и оставят да правите с тях каквото си пожелаете.
Няма гнило и ръжди,защото е покрит с Уран от планетата Криптон,лично предоставен от един приятел.
Форда има 98 % шанс да е следващият Батмобил,но това зависи само и единствено от следващия собственик.
Ако сайта беше международен може би и следващата в гаража на Железният Човек.
Таунуса е рекордьор на Гинес,лично той ми даде удостоверението и искаше да го повозя,но закъснявах за ride and roll в Банкя и оставихме за другия рекорд.
От Akrapovic отказаха изпускателна система по поръчка,тази „бива“ .
Фордето е по-мощно от Фиат 500 и е наказвало паркирани Супри,Gtr-и и Мазератита..
Даже има слух,че е по-надежден от Mercedes Benz SLR McLaren.
Седалките са тапицирани от майстор шивач взел кетап при Долче и Габана,а кожата е лично дарена от Равногорски,среден на ръст,3 поколение потентен глиган с отлична стойка и сервизна книжка,на който последните 3 яденета са трюфели от най-западната част на Великобритания,броени часове преди brexit.
Окачването е съвместна работа на НАСА и БАН произведени са само 2 броя,моя и на кораба на Брус Уилис във филма „Армагедон“,ама като се сетя,тоя пич не се върна..лошо.
Последно за гумите да кажа и край.4 чисто нови гуми от 1565 малки плюшени котета закупени от Джъмбо в Белград от един приятел футболист.
Ако имате въпроси не звънете на Искра Фидосова или Меркел,а на мен.
Таунуса е единствената кола в България,която може да ви осигури безопастна панорамна обиколка на ИДИЛ за хората от НАТО на лично.Свещите са с искра наречена „Огънят на Прометей“ а ангренажът е клин на Лили Иванова от ученическите и години.
В състезание на пистата Нюрбургринг, колата завърши на,да кажем че завърши.Съединителя е от валерианска стомана,дал съм мостра в „Игра на Тронове“ .Единствено приемам 3 вида бартер:
1.Еднорог
2.Пакарда на Георги Димитров
3.Бялото Венто от 1 част на „Бързи и Яростни“

Продавам Москвич Алеко от Бързи и Яростни 7
„Много добър автомобил с предно , задно и странично предаване. 4х8 , блокаж на диференциала.Стерео инжекция с газ,мас и оцет. Летни джанти + Зимни джанти и пролетни джанти ПОДАРЪК! Цената е без кормилото и двигателя с тях цената е 18 000лв. М-броня М-огледала спортно окачване Ловато ,Бордови комп TOSHIBA с 2gHz RAM! Газовата бутилка на мястото на предна лява гума! Спортна тапицерия. Колата е по принцип 200 коня, но съм сложил Дискета за Терминатор на бордовия компютър и сега е 390 коня като не броим спортния филтър от кафе машина Индезит! Олекотени валове , олекотени спирачни дискове , олекотен радиатор , резервоар и спортни плафони ! Много запазен за годините си автомобил с леки забележки по ходовата част , боята , двигателя , окачването , светлините , спирачната система , запалването,купето и др. Колата е перфектна за дрифт , драг , оранйе , тесане , асвалтиране , трамбоване , сеенйе и да плаши ората по улицата. Може бартер за IPhone 5s или инкубатор с доплащане от Ваша страна. Моля само за сериозни обаждания!“

Дата на публикуване
5 |
Собственик на Chrysler PT Cruiser; 2.0 бензин; 2001 г.

big_smile 
И в олх се срещат такива.

Mercedes-Benz C280 Sport

Модела е изключително рядък. Постоянно разглеждам обявите, от както сме я закупили и много рядко виждам подобни екземпляри, а точно такъв втори така и не намерих до сега. Подобни модели в немския сайт за коли струват към 4 000 евро.

История:

Втори собственик. Пълна сервизна история от първия собственик. Чакал е 6 месеца да излезе този фейслифт, който се произвежда от юни 1997 година до 2000 година. Колата е поддържана в мерцедес по време на гаранцията и после само в оторизирани сервизи на мерцедес в Лондон. Оригиналната Фактура за колата със сумите, които са платени за допълнителните екстри (задната щора струва към 500 паунда, ако не ме лъже паметта). Бележка за новия ключ (който също е цифра-към 150 паунда) . Един от ключовете се е развалил и предния собственик го е сменил с този от по-новите (хромирания, който е същия като на S-class 2015 например). Първия собственик живее в най-якия квартал в Лондон, на 5 минути пеш от Мик Джагър и се е грижил за колата като за дете, без да жали средства.

Двигател /Daimler-Benz M112 E28/:

1) Цилиндри V6-2799 см3 с по 3 клапана на цилиндър
2) Мощност 145 kW / 197 PS / 194 hp
3) Въртящ момент 265 Nm
4) Съотношение на тегло спрямо мощност 9.3 kg/kW / На старт от светофар оставя зад гърба си доста модели и гарантира широка усмивка на лицето. Кола, с която ще ми е много трудно да се разделя. Така и не се намери някой, който да се е качил в нея без да остане изненадан, очарован и пленен от салона, возията и поведението на пътя от един на пръв поглед обикновен модел на мерцедес./ По двигателя няма забележки. Както казах всеки старт в спортен режим ще ви напълни душата на макс, но си иска обслужване. Гарнитурата и маслото са за смяна.

Трансмисия:

Предавателната кутия е 5 степенна полуавтоматична, с опцията ръчно да се избира от първа до пета предавка, което позволява много голям контрол при максимално изцеждане при старт. Също така е много полезно, при изпреварване, когато искате да ползвате максималната мощност, като имате възможност да свалите принудително предавка и да постигнете високи обороти /моя съвет е 4 000/, за да изпреварите за секунди, когато карате по планински път например. Като заговорихме за планински път, този тип предавателна кутия, позволява да я ползвате вместо спирачка като принудително сваляте предавки, което не е възможно при напълно автоматичните кутии. Състоянието на трансмисията беше перфектно, когато закупихме колата, но в момента има лека забележка в скоростния лост. Самия лост е поизносен и движението между пета предавка и четвърта предавка е тежко, все едно че трябва да се смаже. Не знам какъв точно е проблема, но до колкото поразпитах, мисля че не е нещо сериозно.

Размери:

Дължина 4 516 мм.
Ширина 1723 мм.
Височина 1427 мм.
Междуосие 2690 мм.
Капацитет на резервоара 62 литра., а на газовата бутилка мисля, че е 50 литра. Монтирана е на мястото на резервната гума преди няколко месеца. Чисто нова е и ми струваше 1400 лв. /пълен газов инжекцион/. На газ колата се представя по същия начин както и на бензин. Външно има забележки. Има ръжда тук там. Удряна е странично в задна дясна гума, като всички части са сменени и е в движение, но си има работа за тенекеджия и бояджия. Също така е леко изкривена предната броня и капак, но фара е здрав. Има и удар от задната страна, който е малко по-силен. Изкривиха се носещите греди и спря да се затваря багажника. Ще кача актуални снимки, ако има сериозни купувачи, тъй като колата не я съхранявам вкъщи и неочаквано ми се наложи да я продам, без да съм направил нови снимки. Самите външни забележки не са сериозни и няма да е скъпо да се поправят.

Тегло:
Колата има чисто тегло 1355 кг. Допостимо общо тегло 1910 кг. или 555 кг. възможност за товар /пътници + багаж/.

Представяне на пътя:

Ускорение от 0 до 80 км/ч за 4.9 секунди.
Ускорение от 0 до 100 км/ч за 7.3 секунди.
Ускорение от 0 до 160 км/ч за 18.1 секунди.
Ускорение от 0 до 200 км/ч за 34 секунди.

Разход /литра на 100 км/:

Градско 14-16.8
Извънградско 8.3-10
Магистрала 9.7-11.6
Комбиниран разход 11.4 или в пари на газ прибл.0.09-0.10 лв/км.

Дата на публикуване
6 |
Собственик на Chrysler 300c 3.0 CRD 2006
E_Hristov написа:

Също така е много полезно, при изпреварване, когато искате да ползвате максималната мощност, като имате възможност да свалите принудително предавка и да постигнете високи обороти /моя съвет е 4 000/, за да изпреварите за секунди, когато карате по планински път например. Като заговорихме за планински път, този тип предавателна кутия, позволява да я ползвате вместо спирачка като принудително сваляте предавки, което не е възможно при напълно автоматичните кутии. Състоянието на трансмисията беше перфектно, когато закупихме колата, но в момента има лека забележка в скоростния лост. Самия лост е поизносен и движението между пета предавка и четвърта предавка е тежко, все едно че трябва да се смаже. Не знам какъв точно е проблема, но до колкото поразпитах, мисля че не е нещо сериозно.

И от такива съвети след това четем по форумите за счупени автоматици. Иначе и неговата е била "перфектна" ама видиш ли от карането нещо лоста се е по износил и между четвърта и пета било тежко включването bow "Не знам какъв точно е проблема, но до колкото поразпитах, мисля че не е нещо сериозно" clap

Дата на публикуване
7 |
Собственик на Вояджър 2.5 crd 2003г

big_smile

Дата на публикуване
8 |

Вози като лимузина , държи се на пътя като спортен автомобил, а гори като скутер.  http://www.chryslerclubs.com/bg/forum/img/smilies/lol.png

НОВ АВТОМОБИЛ. Тойотката е нов внос и е перфектно визуално и техническо състояние. Без точица или драскотинка по боята. Прекрасен интериор. Страхотна работа на мотора. Отлично окачване. РЕАЛНИ , РЕАЛНИ километри-предоставям номера на рамата за справка. Всичко в автомобилчето работи отлично. Малък разход и отлична динамика. Вози като лимузина , държи се на пътя като спортен автомобил, а гори като скутер. Няма разлика от снимките и реалната визия на автомобила. Автомобила е напълно обслужен. Нови летни гуми.КОМЕНТАР НА ЦЕНАТА ! ! ! ! ! ! ! ! 

Дата на публикуване
9 |

Колата е наследствена и доста запазена, продава със задължително прехвърляне и е без коментар по цената, абсолютно всичко платено годишна винетка за 2018 до май 2019 ! !! ! За тези които незнаят двигателят е от металокерамика и не позволява износване, а окачването просто за всеки майстор, здраво и безпроблемно! Страшно икономична със смесен разход от 6, 2/100 газ ( ивънградско 5, 1/100 при 90км/ч , бутилката е 50 литрова, платена гражданска на вноски, технически преглед до май 2019 , данък и годишна винетка от 10. 05. 2018 до 10. 05. 2019, в отлично техническо състояние, кара се вече 3 пъти в седмицата, понеже си взех по-голяма. Не са жалени доста средства и труд са хвърлени по нея , да не ми званят хора от сорта на дай ми я за 6-700лв, затварям моментално! !! ! Знам какво продавам и знам още колко години може да се кара безпроблемно ! !! ! Колата има сменени следните неща по километраж , и следните забележки :
- 255000 е китосана и нанесен антикорозионен грунд и антикор
- 279500 ( на 45 000 гд км ) сменен съединител, перфектен , тръгва като дизел , както и комплект ангренажен ремък и водна помпа
- 289500 охлаждащ радиатор, предни амортисьори и радиатор на парното заедно с антифризна - 30 , перфектно парно на 2-рата минута зимата
-312800 сменени комплект външни карета
- 320 000 сменено моторно масло 10в40 и филтри ( остават още 4000 км до следващата смяна ), за това като подарък давам 3л. масло изапазено за следващата смяна ( двигателя събира точно 3. 100мл малко преди максимума ) , давам 1 талон за отстъпка за технически преглед, още 4 летни гуми в доста добро състояние от които 2 от тях на джанти, както и 2 броя стелки , забележките са :
- леки козметични нормални за годините
- работи и се движи на газ , пали от четвърт оборот на стартера, двигателя е чук както и окачването, от 2-3 месеца като работи на бензин работи само за 20-тина сек , карборатура е за чистене
- чисто нови тон колони отзад, но взех сд-то
- още е със зимните гуми
- при палене трябва да се върне ключа назад ръчно
- пасажерската врата и багажника има следи леки следи от кърпено
Колата си върви перфекно и с 4 човека, частите са направо без пари както и всичко останало , има доста тяга в ниските обороти, качваш се и караш с една дума.

rok

Дата на публикуване
10 |

афтомобила си вари на метан и бензин много икономичен сас 11 лв минава 185км то е сас метанов ижикцион и вари много добре нема гнило сменениса садинител и аксиялен лагер за по подробна ифон.на тел

bow

Дата на публикуване
11 |

BMW 320 i M52B20 ванос
Колата я имам от 2 месеца. Ползвана за всекидневна, съвсем културно карана (имам си бърза кола).Не съм БМВист дрифтър, така че не е въртяна и прочее. Документално всичко е 6.

Накратко за състоянието й:

Ръжда държа да кажа, че няма. Не е карана с 4837482 цолови джанти, че да задират веждите. Когато я купувах преди 2 месеца, гледах специално за Е36 купе без гнилочи. Окачването е обслужено, няма нищо за правене по него. За накладки ще е скоро отпред. Чисто нови предни гуми, задните стават за още един сезон. Вътре е с платнено рекаро. Двузонов климатроник, работи перфектно. Газов инжекцион с нов изпарител. Мен лично ме учуди като за БМВ в София дава 11/100 газ естествено с нормално каране както казах бърза кола си имам.Моторът не гори масло, в доста добро състояние е. Единичен ванос M52B20. Леки козметични забележки. Като цяло е може би една от малкото нетунинговани БМВта в отлично състояние, тъй като е била гаражна. Единствената причина, поради която я продавам: не мога да свикна с БМВ (карам хонда). бартер за Хонда също става.

bow

Дата на публикуване
12 |

Seat Ibiza 1.4 MPI
Продавам пъргава и симпатична, макар и отдалечаваща се от амплоато да бъде последен шамар на автомобилната технология испанка. Двигателят е 1. 4 с многоточково впръскване, гарантиращ пристигане на избраното място, по сигурен начин, като е препоръчително да се избягват рискови изпреварвания. В технологично отношение колата е един питомен любимец, който ще се отблагодарява на ласките на собственика с ритмично мъркане на агрегата и адекватен разход. Испанското возило през целия си съзнателен живот е на бензинова диета, като не са ѝ предлагани специалитети от алтернативно гориво. Загубила някогашния си полиран блясък визуално има леки забележки, видими на снимките. Със сигурност не е подходяща за пошла показност по скъпи хайлайф заведения с изкуствени и безлични хора, заради халогенните си фарове и малките джанти. Ще го напиша така виждал съм и по-лъскави Ибизи! Акумулаторът трябва да е някъде след средата и преди края на своя живот, защото тази есен ще навърши 4 годинки. Да е жив и здрав! Към момента не създава никакви грижи при запалването, дори и след 20-25-минутно чакане на някоя мома пред тях и слушане на музика. Централната конзола има вградено радио, което захранва общо 6 колонки, които неведнъж са разстройвали не един или двама пасажери, които не разбират от хубава музика. За по-неангажираните хора има възможност за връзка на телефон чрез bluetooth с интегрирания вътре Yatour. Воланът е лек и приятен, пътят се усеща равномерно. Скоростите се превключват своенравно и стегнато. Моторът работи постоянно като гравитацията и няма косури. Като казах " косури" поздравявам гражданите на Хасково и Шумен. Климатроникът работи като Руската зима от 1941, спирачките са силни като дясно круше на Кубрат Пулев, въпреки, че отзад е с барабани.
Бонус:
Ясно ми е, че кола на 17 е като жените на 17 от тях не може да се очаква нищо особено. Въпреки това, малкото ипанско бижу работи приятно и искренно. Трябва да отбележа, че според данните, които Carspending. com събра за последните 3 години и 45 345км, колата консумира средно 6, 51л/100км бензин по метода " догоре" " догоре" . Колата има годишна винетка, така че ще можете да я показвате на всичките си приятели от Добрич до Скопие.
Освен ако не е някаква супер легендарна оферта разни бартери не ме гъделичкат не ми трябват каренце за голфа, Корана на босненски, пасатор, мискер, лип за Е36, бебешко гърне и биберони, ченето на баба Ви, айфон 4 или фланелка с подпис на Бербатов. Трудно смогвам да отказвам на подобни.
В заключение Христо Стоичков неведнъж по адрес на Ибизата е казвал, че . . . има Мерцедес! Изглежда е кола, за която говорят амбициозни хора вероятно каймака на обществото.
Всички недостатъци на автомобила са калкулирани в цената, като е възможен и лек приятен коментар с един сърцат и интелигентен купувач. Имайте предвид, че за подобни финансови параметри хората си купуват мобилни телефони или телевизори.

Дата на публикуване
13 |
От: Несебър
Собственик на PT CRUISER 2002 Г. 2.0

Продавам тази почти нова летяща чиния. Ползвана е само от пенсионерка от блока до пазара и обратно.
Не трака, не скърца, не шуми. Няма счупено, лепено, пребоядисвано.
Вдига от 0 до 100 светлинни години в секунда за 3 секунди.
Има проблем с лоста за времевопространствен скок - понякога заяжда и засядате някъде по трасето, но, стига да имате междугалактическа винетка, ще ви упътят клингонските крузер патрули.
Мощност на двигателя: 6000 (а с' а де. круши, ябълки, какво? Никой не знае, така ми я продадоха от Криптон. )
Пълен автопилот с гласови команди. . на клингонски.
С колата върви и речник с учебна тетрадка за клингонския.
Екстри:
Затъмнени стъкла, 4-ма Кандорци роби(нямат документи, но живеят на кораба, така че няма страшно); извънземна уредба с извънземен звук; винетка до края на 2019 само за Млечния път и други.
Като цяло - качваш се и летиш!
Да не ми звънят бедни земляни!
Приемам бартери за ретро Чалънджър совалки с доплащане от моя страна.

Дата на публикуване
14 |
От: Велико Търново
Собственик на Крайслер Вояжер 2.5 ЦРД- 2002г

КОЛАТА Е ОНИКАЛНА БЕС ЗАБЕЛЕШКИ БЕС РЪЖДИ КОЛАТА Е ПРЕСТИГНАЛА ВАВ ТОВА САСТОЯНИЕ 4 НОВИ ГУМИ ЛЕТНИ МОТОРА РАБОТИ ОНИКАЛНО ХОДОВА ЧАС СЪШТО И НАИ ВЕЧЕ МОТОРА Е САС ВЕРИГА И НА ЛИЧЕН КАТАЛИЗАТОР И РЕЯЛНИ КИЛОМЕТРИ !!!!!! КЛИМАТРОНИК !!!!! РАБОТИ садеисвие за тразитни номера вав кат ??

respect

Дата на публикуване
15 |

И още една от мен.  http://www.chryslerclubs.com/bg/forum/img/smilies/lol.png

BMW 318
Цена 9 500 EUR    
Дата на производство    май 1992 г.

Търсите, здрав, икономичен, бърз, атрактвен, събиращ погледите, евтин за подръжка, класически автомобил! ? -Запознайте се с червения дявол с кръвна група Е30, който не само ще покрие Вашите критерий, но ще ги и постави във ситуация-Нокдаун, тип" Продължаваме напред" ! ! ! Няма евтини пластмаси, сложни електроники и други подобни нежни джендърски изпълнения! Мъжки автомобил! ! ! Продавам личния си автомобил, който в продължение на две години и половина му извършвах основна реставрация! ! ! Ще посоча част от ремонтните дейности който претърпя кабриолета, защото в противен случай ще трябва да пиша цял ден. . . ! ! ! Външно: пребоядисан цялостно, М-техник 2 пакет, лип М-техник1, чисто нови джанти ББС 16цола, чисто нови гуми-Континентал, чисто нов гюрук, нови решетки, нови бъбреци, нови вежди на фаровете, нови капачки на капака за гюрука+ задните на корите . . ! ! ! Механика: двигател, скорости, диф от Е36 is. . . Двигателя беше разглобен и подменено и обслужено абсолютно всичко възможно, без компромиси като блока си е оригиналния на самия кабриолет както е излезнал от завода с фабричния номер, за автентичност! Бърз, икономичен, верига нищо общо с умрелия и капризен M40Б18-Швейцарски часовник ! ! ! Ходова част: дискове предни-задни, накладки, спирачни апарати, сп. маркучи, амортесьори, пружини, въжета и накладки-ръчна, жило преден капак, комплект съединител, хидравлична рейка, шарнири, накрайници, биалетки, маншони и стотици др. -Чисто нови! ! ! Воден радиатор, съединения, водна помпа, антифриз, масло, м. филтър, в. филтър, свещи-кабели, всички семеринги(двигател, скорости, диф)масло скорости, масло диф, каре кардан, тампони скорости, тампони двигател, ангренажен комплект - ролки ремъци. . . Чисто нови Ремуси - предно-задно+катализатор! ! ! Интериор: Кожа жълта - черна Италиянска с най - високо качество, нови ориг. стелки . . . Абсолютно всичко беше свалено и претапицирано (без таблото)при един от най - добрите тапицери на ретро автомобили в Бг! ! ! Чисто нов газов инжекцион-0 км! ! ! Чисто нова аларма! ! ! Чисто нов ксенон+ангелски очи! ! ! Чисто ново CD-Sony-не е от тези по 70-80лв (180евра)купено през 2007г. от Гърция и чак сега го извадих от кутията, всички колонки (4бр. )подменени с чисто нови ! ! ! Пълен комплект ориг. инструменти-BMW, книжки с упътвания. . . ! ! ! Кабриолета е на нула (0) километра след реставрацията и не се управлява! ! ! Мисля, че самя автомобил говори сам по себе и това което съм описал е 50% от това което беше извършено с автомобила като части, труд пари. . . ! ! ! Та да няма" Да ама от къде да знам за цялото обслужване дали не ме лъжете, понеже не се виждат, мн. от нещата. . ." За тази цел съм запазил предвидливо фактурите за частите-труда от сервиза където е правен. . . в компа на сервиза също излиза къде-какво е правено. . . А другите неща няма нужда да се доказват-те се виждат от самолет! ! ! Не ми звъннете ако не сте сериозни към кабриолета, защото нямам време да се занимавам с хора който няма какво да правят и си чешат езиците! ! ! Цената е символична имайки впредвид обстоятелствата и това което се продава на пазара -НЯМА ТАКЪВ КАБРИОЛЕТ НА ТАКАВА ЦЕНА В ЦЯЛА ЕВРОПА! Автомобила е правен за лична употреба а не с цел бъдеща продажба и за това е изпипан от всякъде а парите който съм вкарал са над 11500 евра , труда и нервите не ги броя. . . ! ! ! Не приемам такива от рода на " От далече се обаждам, колко можеш да ми свалиш та да знам дали да идвам" . . . и т. н. т-НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ! ! ! Който не е сигурен какво и къде го сърби да не ме търси. . . В продажбата няма спешност. . . до 1-2 години тези кабриолети пребити от експлатация и времето, ще са на тази цена която продавам този уникат, бъдете сигурни! ! ! Преди да искате да видите този автомобил, Ви препоръчвам да сте гледали и други от този модел та да можете да разберете разликата. . . ! ! ! АВТОМОБИЛА Е КУПУВАН И ПРАВЕН С ПАРИ, НЕ МИ Е ПОДАРЕН! ! ! Цени по телефона не обсъждам! Още снимки на автомобила ще мога да Ви изпратя по Viber! Бъдете живи и здрави! Нова цена-9500 евра

Дата на публикуване
16 |
Собственик на Chrysler Voyager LX 3.3L V6 158 hp.  1996
Chrysler Town & Country Touring 3.8L V6 218 hp.  2007
Chrysler Town & Country Limited  4.0L V6 254 hp. 2009 - Продаден.
Chrysler Town & Country Touring L  3.6L VVT  V6  283 hp.  2012
E_Hristov написа:

http://www.chryslerclubs.com/bg/forum/img/smilies/lol.png

''Не приемам такива от рода на " От далече се обаждам, колко можеш да ми свалиш та да знам дали да идвам" . . . и т. н. т-НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ! ! ! Който не е сигурен какво и къде го сърби да не ме търси. . . В продажбата няма спешност. . . ''

clap Този абзац най ми хареса clap

Дата на публикуване
17 |
Собственик на Chrysler Voyager, 2.5 дизел 2005 г.

Колеги виждам че споделяте забавни обяви и реших да се присъединя с такива, които често засичам на един търговец. Забавното в случая ми се видя че продава доста различни коли но пък описанието е винаги много сходно и е толкова дълго, че в края дори е забравил какво е писал в началото. Например в тази първо дава 6 месеца гаранция, но в края вече е само 3 месеца   smile  Ето пример и две от обявите, в сайтовете има и още негови:

ЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО! ! ! ДАВАМ 6 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ ! ! ! в цената влизат 1800 евро закупен автомобила от представителство на Тойота от северна Италия с сервизна история-обслужван само в сервиз им, първи и единствен собственик, докарване да БГ 700 лв, регистрация в КАТ гр София- ЕКО такса 310 лв, Гр отговорност на вноски 85 лв до март 2019 г, номера в КАТ 57 лв, ГТП за 1 год 40 лв, платен годишен данък за 2018 год, ОБСЛУЖВАНЕ- смяна на ангренажен ремък водна помпа и ролки 420 лв, смяна на масло и маслен филтър 120 лв по спецификация за модела, смяна на масло в скоростната кутия 80 лв, смяна на предни накладки 100 лв, смяна на задни накладки 80 лв, смяна на 4 бр подгревни свещи 120 лв, сваляне на дюзи и проверка на стенд 120 лв-не показват никакви отклонения-работят меко без да тракат 120 лв лв, профилактика на климатика-дозареждане с фреон и масло на компресора с 1 год гаранция-това се прави на всеки 2 год, смяна на антифриз пълна синтетика 70 лв, смяна предни лагери на главините 200 лв, смяна на филтър купе 15 лв, смяна на нафтов филтър 30 лв, пълна компютърна диагностика 35 лв-няма никакви грешки, смяна на антифриз пълна синтетика К 12 70 лв, проверка сходимоста на предницата 35 лв, смяна на пистови ремъци 45 лв , перфектен акомулатор ! ! няма удари и ръжди по купето, стегната ходова част без хлопания и скърцания, няма нито една забележка по външен и вътрешен вид! оригинална кожа на волана, оригинална топка на скорстите ! не е претапициран волана, реални км видимо по състоянието на автомобила, не е пушено в колата, салон от без протрито! ЕКСТРИ- ел стъкла 4 бр работещи, ел огледала, централно заключване от самия ключ, климатроник, борд компютър който показва моментен и среден разход и изминати км, оригинално СД с радио с функция RDS, заключване на вратите с бутон отвътре, бутон за заключване на стъклата, ел огледало за обратно виждане, цвят металик, серво на волана което я прави лесна за маневри и паркиране, имобилайзер в самия ключ, халогенни фарове отдолу в самата броня против мъгла, мек съединител а не твърд скоростите се включват с лекота-не изключва 5 тата скорост, лети джанти без охлузвания или кривини по бордовете-с 4 бр зимни гуми с грайфер 8 мм, подгрев на предно стъкло и на задно стъкло, сензори за дъжд с автоматично превключване скороста на чистачките, турбото не е с променлива геометрия, най здравия мотор за модела-разход 4. 2 л извънградско каране, в града 6 л на 100 км, пълен комплект на резервна гума ключ за джанти и крик, колата можеда се тества и кара без ограничения за разлика от автокъщите където я гледате само на място и ви подават ток за да запали и после ви почват изненадите, правете разлика от регистрирана и нерегистрирана кола което е 500 лв плюс обслужването което ви предстои после, давам гаранция на колата 3 месеца без това да включва ПТП по ваша вина, имам нотариус за прехвърляне за 70 лв, подарък 20 лв гориво 0879885870 

.

Друга обява  smile

ЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО! !! с калкулатор в ръка давам 6 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ НА КОЛАТА!в цената влизат 2500 евро закупен автомобила от представителство на Тойота от северна Италия с сервизна история-обслужван само в сервиз им, първи и единствен собственик, докарване да БГ 700 лв, регистрация в КАТ гр София- ЕКО такса 310 лв, Гр отговорност на вноски 85 лв, номера в КАТ 57 лв, ГТП за 1 год 40 лв, платен годишен данък за 2019 год, ОБСЛУЖВАНЕ- , смяна на масло и маслен филтър 120 лв по спецификация за модела, смяна на масло в скоростната кутия 80 лв, смяна на предни накладки 100 лв-дисковете са като нови и не се налага смяната им, смяна на 4 бр подгревни свещи 120 лв, сваляне на дюзи и проверка на стенд 120 лв-не показват никакви отклонения-работят меко без да тракат, профилактика на климатика-дозареждане с фреон и масло на компресора с 1 год гаранция-това се прави на всеки 2 год, смяна на антифриз пълна синтетика 70 лв,смяна на 2 бр тампони на скоростната кутия 150 лв смяна на тампони на носачии и 2 бр шарнирни болтове 230 лв,смяна на 4 бр подгревни свещи 120 лв, смяна на филтър купе 15 лв, пълна компютърна диагностика 35 лв-няма никакви грешки, проверка сходимоста на предницата 35 лв, смяна на пистови ремъци 45 лв , чисто нов акомулатор 180 лв с 2 год гаранция! !! няма удари и ръжди по купето, стегната ходова част без хлопания и скърцания, няма нито една забележка по външен и вътрешен вид! оригинална кожа на волана, оригинална топка на скоростите ! не е претапициран волана, реални км видимо по състоянието на автомобила, няма отлепен или увиснал таван в купето,гледайте лявата седалка като купувате този модел да не е протрита и вдлъбната та чак железните тръби на седалката да са изпъкнали това говори на колко км е пробега и, не е пушено в колата, ЕКСТРИ- ел стъкла 2бр работещи, ел огледала, централно заключване от самия ключ, климатроник, борд компютър който показва моментен и среден разход и изминати км, оригинално СД с радио с функция RDS, заключване на вратите с бутон отвътре, бутон за заключване на стъклата, ел огледало за обратно виждане, цвят металик, серво на волана което я прави лесна за маневри и паркиране, мулти функционален волан с бутони, имобилайзер в самия ключ, халогенни фарове отдолу в самата броня против мъгла, мек съединител а не твърд скоростите се включват с лекота-не изключва 5 тата скорост, джанти без охлузвания или кривини по бордовете-с 4 бр летни гуми, има и 4 бр зимни гуми с грайфер 7 мм, подгрев на предно стъкло и на задно стъкло, сензори за дъжд с автоматично превключване скороста на чистачките, мотора е 90 кс с малкия дънък 30 лв, на който съдинителя е без демпфер ,моторае с верига, турбото не е с променлива геометрия, най здравия мотор за модела-разход 3.8 л извънградско каране, в града 5.5 л на 100 км, пълен комплект на резервна гума ключ за джанти и крик, колата можеда се тества и кара без ограничения за разлика от автокъщите където я гледате само на място и ви подават ток за да запали и после ви почват изненадите, правете разлика от регистрирана и нерегистрирана кола което е 500 лв плюс обслужването което ви предстои после, давам гаранция на колата 6 месеца без това да включва ПТП по ваша вина, имам нотариус за прехвърляне за 70 лв, подарък 20 лв гориво 0879885870 

Дата на публикуване
18 |

!!!  big_smile

Многоуважаеми бъдещи купувачи на 20-годишно БМВ 7-ма серия, ако изпитвате притеснения и получавате емоционален дисбаланс от ремонти по автомобила за 500лв., или пък разход 20л./100км. може да Ви доведе до ментално разтройство, то най-добрият вариант за ознаменуване на успехите в живота Ви, е да се насочите към друг вид автомобил с цел получаване на одобрение и бурни аплодисменти от обкръжаващата Вам среда, придружено с гръмки хвалебствия за постигнатите резултати!!!   

Дата на публикуване
19 |
Бързи
връзки
Автомобили
Общност
Частни обяви
Проверете историята на
Вашия автомобил

МОДЕЛИ

Cheysler PT Cruiser
Chrysler Sebring
Chrysler 300
Chrysler Voyager

Всички

СПЕЦИАЛИЗИРАНИ МОДЕЛИ

Автомобили за полицията
Товарни и бизнес автомобили
ТОВА Е CHRYSLER

Информация за марката
Кратка история
Пълна история
Интерактивно представяне
Корпорацията
Последни новини
Сувенири и подаръци
Мобилни приложения

DriveSRT ®
Chrysler 300 SRT ®
КОМУНИКАЦИИ И ТЕХНОЛОГИИ

Uconnect ® Technology
SiriusXM Satellite Radio
Bluetooth ® Support

ЗА СОБСТВЕНИЦИ

Влезте в профила си
Моето превозно средство
Сервизни Ръководства
Сервизни отзовавания
Контактна анкета
ПОЛЕЗНО

Програма за достъпност
Горивна ефективност
Конкурентни сравнения
Брошури и каталози
Chrysler по света

НАМЕРЕТЕ

Намерете дилър
Търсене на информация
Клубни събития

© 2019   Крайслер Клуб България не е обвързан с FCA US LLC. Всички права запазени.
Достъпът до сайта е предмет на Декларация с Условия за ползване и Декларация за защита на Лични данни. Моля преди да ползвате сайта се запознайте с тях от менюто по-горе.
Chrysler, Dodge, Jeep, Ram, Mopar и SRT са регистрирани търговски марки на FCA US LLC. FIAT е регистрирана търговска марка на FCA Group Marketing S.p.A., използвана с разрешение.

За да получите пълна информация за покупка на нови автомобили, както и офертно ценообразуване, се обърнете към вашия дилър по регион : България

Вашите данни
Моля, прочетете текста до край и направете своя избор.

Научете повече относно нашата Политика за Лични данни и Интернет Бисквитки.

Тази информация се показва на вашето устройство, защото настройките на браузера ви предоставят възможност за ползване на някой ваши лични данни описани по-горе. С натискане върху бутона "Съгласен съм" ще затворите това съобщение, като декларирате съгласие за срок от 15 дни считано от днес, че ако продължите да използвате сайта с настоящите настройки ще ни предоставите описаните по-горе лични данни.

СЪГЛАСЕН СЪМ