Книги     IFD Магазин     CHRYSLER Collection
C H R Y S L E R   C L U B   B U L G A R I A
К Л У Б   НА   С О Б С Т В Е Н И Ц И Т Е   НА   А В Т О М О Б И Л И   О Т   Г Р У П А Т А   C H R Y S L E R   В   Б Ъ Л Г А Р И Я

Билет
3110
Общи технически дискусии

Voyager 2.5 crd 2004/Четвърто поколение/Не пали

Дискусия
Назад
От: София
Собственик на Chrysler PT Cruiser, 2.2 CRD дизел, 2004 г.

Здравейте,
Имам колата от една зима или около 6000 км. Днес паркирах пред тъщата и колата повече не запали.  smile
При опит да запаля не върти, не светят лампите за подгрев на свещите, и лампата за вода в нафтата. На таблото светят стандартните лампи както обикновено. Няма изгорели бушони и релета. Стартера работи, но не стига ток до шалтера. Лявата плъзгаща ел. врата спря да работи, дясната работи. Багажника от време на време не ще да се отваря. Централното също отказва да работи с дистанционното, но отваря дясната плъзгаща врата. Самодиагностиката не се включи. Нафта има до горе, акумулатора е на ред.
Моля, помагайте.

Дата на публикуване
1 |
От: Бургас
Собственик на Chrysler Voyager 2.5TD 2000г.
Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 2006г.

Ако можеш провери клемореда на контактния ключ.

Дата на публикуване
2 |

Мислих вече по този въпрос, но не се държи като да е за клеморед. Вече я закарах на Еди и чакам отговор.

Последно редактирано от velichko02 (01-06-2020 19:37:27)

Дата на публикуване
3 |

Здравейте отново. Ще разясня какво се случи с колата при Еди.
Обяви ми компютър за ремонт, като ме убеди, че по-добре да бъде ремонтиран от колкото заменен с нов втора употреба. Щяло да има гаранция насоки за проблема и т. н. Съгласих се и той го прати някъде (поне така каза). След около 7-9 дни ми се обади и каза, че колата е готова за 850лв. Отидох да я взема не мога да го намеря да ми обясни за какво плащам. Получих хвърчащ лист с аматьорска екселска таблица в която пишеше, труд 200лв., ремонт компютър 560лв., пощенски разходи 20лв. и т. н.
Накрая го намерих и на въпроса какво е правено на компютъра той обясни, че не разбира от работата на другите, документ не получих, наговори ми един куп глупости опитвайки се да отклони въпроса. Каза също, че били сменени драйвери. Това да не е Уиндоус бе. Ебати интегралната.
Та колата работи, но парите не баяха аргументирани по никакъв начин.
Чувствам се абсолютно измамен. Сами решете да ли да ходите при този прехвален Еди.

Дата на публикуване
4 |

velichko02 и по други форуми чета че хората са недоволни от него.Незнам защо при толкова много сервизи ходите там

Дата на публикуване
5 |
Собственик на Chrysler Voyager LX 3.3L V6 158 hp.  1996
Chrysler Town & Country Limited  4.0L V6 254 hp. 2009 - Продаден.
Chrysler Town & Country Touring L  3.6L VVT  V6  283 hp.  2012 - Продаден.
Chrysler Pacifica Limited 3.6 VVT V6 287 hp.  2017

Колега , вие като закарахте колата на Еди палеше ли (От горният пост става ясно , че е изгаснала и повече не е запалила) - не, когато ви се обадиха да си я вземете , колата работеше ли (явно е работила и вече пали) - да, еми за това са ви взели парите, не знам за какво негодувате , а ако не сте се информирали , колко ще ви струва предварително , това е ваш проблем!! Дори и да ви каже , че примерно са изгорели писти на някоя трислойна платка, това ще ви успокой ли , сам ли бихте си го ремонтирали - Едва ли...!!!

Дата на публикуване
6 |
Собственик на Voyager 2.5 crd

Аз също силно не препоръчвам Еди, може да не е лош човек и да разбира, но за разбирането не останах с такова впечатление.. дерат колко може и това е, колата палеше трудно зимата закарах я там и... с диагностиката хващали всичко друго само не и моя двигател (2.5црд), някой от свещите били заминали, свещи диагностика (дето не чете) и труд 400лв, подобрение 0, оставям я пак не знам с кой акъл ама уж нещо като рекламация-  почистване резервоар (уж) какви ли не други глупости и накрая - сменихме ти реле и горивен филтър от тях било.... нови 300лв, една майна и повече никога там за нищо на света, нито ще препоръчам на някой да отиде там

Последно редактирано от Painkiller (02-07-2020 11:24:32)

Дата на публикуване
7 |

Town&country ти май не прочете внимателно какво съм написал или не можа да разбереш. Аз знаех колко пари ще ми вземе, но не получих нищо от другата страна. Защо не ми даде разписка на Еконт за наложения платеж? За толкова пари пощенските разходи не са 20лв.
Аз знам отговора, а ти до сещаш ли се?

Последно редактирано от velichko02 (03-07-2020 20:06:33)

Дата на публикуване
8 |
Бързи
връзки
Автомобили
Общност
Частни обяви
Проверете историята на
Вашия автомобил

МОДЕЛИ

Cheysler PT Cruiser
Chrysler Sebring
Chrysler 300
Chrysler Voyager

Всички

СПЕЦИАЛИЗИРАНИ МОДЕЛИ

Автомобили за полицията
Товарни и бизнес автомобили
ТОВА Е CHRYSLER

Информация за марката
Кратка история
Пълна история
Интерактивно представяне
Корпорацията
Последни новини
Сувенири и подаръци
Мобилни приложения

DriveSRT ®
Chrysler 300 SRT ®
КОМУНИКАЦИИ И ТЕХНОЛОГИИ

Uconnect ® Technology
SiriusXM Satellite Radio
Bluetooth ® Support

ЗА СОБСТВЕНИЦИ

Влезте в профила си
Моето превозно средство
Сервизни Ръководства
Сервизни отзовавания
Контактна анкета
ПОЛЕЗНО

Програма за достъпност
Горивна ефективност
Конкурентни сравнения
Брошури и каталози
Chrysler по света

НАМЕРЕТЕ

Намерете дилър
Търсене на информация
Клубни събития

© 2020   Крайслер Клуб България не е обвързан с FCA US LLC. Всички права запазени.
Достъпът до сайта е предмет на Декларация с Условия за ползване и Декларация за защита на Лични данни. Моля преди да ползвате сайта се запознайте с тях от менюто по-горе.
Chrysler, Dodge, Jeep, Ram, Mopar и SRT са регистрирани търговски марки на FCA US LLC. FIAT е регистрирана търговска марка на FCA Group Marketing S.p.A., използвана с разрешение.

За да получите пълна информация за покупка на нови автомобили, както и офертно ценообразуване, се обърнете към вашия дилър по регион : България

Вашите данни
Моля, прочетете текста до край и направете своя избор.

Научете повече относно нашата Политика за Лични данни и Интернет Бисквитки.

Тази информация се показва на вашето устройство, защото настройките на браузера ви предоставят възможност за ползване на някой ваши лични данни описани по-горе. С натискане върху бутона "Съгласен съм" ще затворите това съобщение, като декларирате съгласие за срок от 15 дни считано от днес, че ако продължите да използвате сайта с настоящите настройки ще ни предоставите описаните по-горе лични данни.

СЪГЛАСЕН СЪМ