Книги     IFD Магазин     CHRYSLER Collection
C H R Y S L E R   C L U B   B U L G A R I A
К Л У Б   НА   С О Б С Т В Е Н И Ц И Т Е   НА   А В Т О М О Б И Л И   О Т   Г Р У П А Т А   C H R Y S L E R   В   Б Ъ Л Г А Р И Я

Билет
1287
Помощ в избора на автомобил

Здравеите колеги :)

Дискусия
Назад

Преди две седмици и аз станах горд собственик на Крайслер Гранд Вояджър 2.5 TD  1998г. smile
Сега е на майстор, правя ремонти по двигателя ( основни, биелни лагери,сегменти, един хидравличен повдигач, спирачки и всички течности по него се подменят).
Покарах го едва 400 км.  smile.
Няма такъв комфорт, невероятно возило е smile Пожелавам го на всеки smile
Които може да даде съвет за каквото и да било относно подръжката му ще се радвам да го прочета smile

Дата на публикуване
1 |
От: Бургас
Собственик на С желание всичко става !!

Поздравявам те за избора "Гранд" wink, повечето колеги карат късата база, но пък 30-те сантиметра си имат значение big_smile

Дата на публикуване
2 |
От: Пловдив
Собственик на chrysler voyager 2,4 LE   automatic 2000 г.

а ми някои казват че размера не е от значение ,ама за мен не е така  big_smile

Честито колега и само да те радва.а съвети за поддръжка не ти трябват -форума е препълнен с теми за дизеловите агрегати  на този ван

Дата на публикуване
3 |

Определено има доста какво да се прочете и научи тук!
Форума е невероятен smile

Дата на публикуване
4 |
От: София
Собственик на CRYSLER GRAND VOYAGER  2.5 TD  2000г.
Писането на Български с Латински букви е като писането с лайно по стена...... чете се, но е неприятно!

Честито колега със здраве да си я караш :!: Един съвет,внимавай като подменяш течностите,че в скоростната кутия на този кораб се сипва "Двигателно масло 10W40" и дано ти е читав майстора,че като гледам с кви ремонтчета си се захванал....... колата е елементарна за ремонт,но си има тънкости които малко монтьори ги поназнайват :!: И "Нека Крайслера бъде с теб" :!:  big_smile  wink

Дата на публикуване
5 |

Ами като го гледам, може и да е читав  :?
Благодарение на форума се запознах с много неща за корабчето, дори и за скоростната му кутия и вчера ходих при майстора за да му кажа, че трябва да се налее двигателно масло (10W40) в скоростната кутия, а той взе да ме гледа умно  big_smile
Казах му  наливай на моя отговорност  lol .
Все пак благодаря за съвета !
Каза ми, че утре ще е готов с ремонта ( вече трета седмица го прави )  :roll:
Стискайте палци Колеги дано всичко да е наред.
Утре ще разказвам какво се е случило.

Дата на публикуване
6 |

Сега се оказа проблем в турбото, ще се сменя лагер и някакъв сегмент.
Сиреч още сме на канала, а аз започвам да се изнервям  :oops:
Беше седмица, после две и трета захапахме и  все по нещо излиза  :roll:
А прословутия мои майстор ми беше казал "Каквото и да се случи, максимум една седмица "
и все ми повтаря "Спокойно нещата ще се нагласят", а аз о това "Спокойно" без нерви остнах :oops:

Дата на публикуване
7 |

Има ли колеги от Стара Загора ?
Ако има ще се радвам да се запознаем и обменим инфо за корабчетата пък и да кажат при кои майстори си оправят болежките.

Дата на публикуване
8 |

Колеги , колеги ........ :oops:
Попаднах на майстор- мамата си е... ! На никои не го препоръчвам, даже се пазете от него !
Който е от Стара Загора и чуе за името Велко да го заобикаля, а който се натресе на него, жална му майка.
От десет дена стана един месец и най-важното е , че  не му пука с колко време е закъснял, обича и да послъгва с частите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Изгоних го и сега си подреждам  корабчето си сам, много ми е трудно и незнам как ще се справя !
Утре ще е големият ден.   
Колеги стискайте палци  neutral
Ако не мога да се справя сам ще търся компетентно мнение от големите в форума wink

Дата на публикуване
9 |
От: София
Собственик на CRYSLER GRAND VOYAGER  2.5 TD  2000г.
Писането на Български с Латински букви е като писането с лайно по стена...... чете се, но е неприятно!

Колега,искренно се надявах,че си прочел поста ми внимателно,ма май и ти като повечето "Колеги" си чел между редовете :!: Това не е "Лего" или макет на Кораб да си го сглобиш сам,трябват ти доста познания които са "СПИЦИФИЧНИ" за този двигател :!: Този двигател е коренно различен от останалите дизели,потърси колегата djimar щом и ти си Заралия да ти помогне..."Козата си сака пръч"

Дата на публикуване
10 |

Вече съм на пътя Колеги .
Борих се няколко дена с корабчето  и благодарение на форума вече му врътнах 1000 км.
Не успях да пиша по-рано, че работа ме беше налегнала доста.
Благодарности към всички в форума за ценната информация, която са дали.
Единствената грешка при сглобяването беше, че бях объркал горивоподавателните тръби на 1 и 2 цилиндър.
Следващата седмица се заемам с спирачките.
Още един път искам да изкажа искрени благодарности на всички  wink

Дата на публикуване
11 |
Бързи
връзки
Автомобили
Общност
Частни обяви
Проверете историята на
Вашия автомобил

МОДЕЛИ

Cheysler PT Cruiser
Chrysler Sebring
Chrysler 300
Chrysler Voyager

Всички

СПЕЦИАЛИЗИРАНИ МОДЕЛИ

Автомобили за полицията
Товарни и бизнес автомобили
ТОВА Е CHRYSLER

Информация за марката
Кратка история
Пълна история
Интерактивно представяне
Корпорацията
Последни новини
Сувенири и подаръци
Мобилни приложения

DriveSRT ®
Chrysler 300 SRT ®
КОМУНИКАЦИИ И ТЕХНОЛОГИИ

Uconnect ® Technology
SiriusXM Satellite Radio
Bluetooth ® Support

ЗА СОБСТВЕНИЦИ

Влезте в профила си
Моето превозно средство
Сервизни Ръководства
Сервизни отзовавания
Контактна анкета
ПОЛЕЗНО

Програма за достъпност
Горивна ефективност
Конкурентни сравнения
Брошури и каталози
Chrysler по света

НАМЕРЕТЕ

Намерете дилър
Търсене на информация
Клубни събития

© 2020   Крайслер Клуб България не е обвързан с FCA US LLC. Всички права запазени.
Достъпът до сайта е предмет на Декларация с Условия за ползване и Декларация за защита на Лични данни. Моля преди да ползвате сайта се запознайте с тях от менюто по-горе.
Chrysler, Dodge, Jeep, Ram, Mopar и SRT са регистрирани търговски марки на FCA US LLC. FIAT е регистрирана търговска марка на FCA Group Marketing S.p.A., използвана с разрешение.

За да получите пълна информация за покупка на нови автомобили, както и офертно ценообразуване, се обърнете към вашия дилър по регион : България

Вашите данни
Моля, прочетете текста до край и направете своя избор.

Научете повече относно нашата Политика за Лични данни и Интернет Бисквитки.

Тази информация се показва на вашето устройство, защото настройките на браузера ви предоставят възможност за ползване на някой ваши лични данни описани по-горе. С натискане върху бутона "Съгласен съм" ще затворите това съобщение, като декларирате съгласие за срок от 15 дни считано от днес, че ако продължите да използвате сайта с настоящите настройки ще ни предоставите описаните по-горе лични данни.

СЪГЛАСЕН СЪМ