Книги     IFD Магазин     CHRYSLER Collection
C H R Y S L E R   C L U B   B U L G A R I A
К Л У Б   НА   С О Б С Т В Е Н И Ц И Т Е   НА   А В Т О М О Б И Л И   О Т   Г Р У П А Т А   C H R Y S L E R   В   Б Ъ Л Г А Р И Я

Билет
1648
Помощ в избора на автомобил

2.4 бензинов вояджер

Дискусия
Назад

Колеги много краислери съм имал. Може би 7 8. Дизели метани, газови, бензинови. Винаги съм се възхищавал на тези коли. През доста марки минах....и пак се върнах на краислер. Днес взех 2.4 бензинов вояджер.
Платих го евтино- 1000 лева 97ма година 320000 по километраж.... нов внос. Салона е супер, моторааа мисля че работи добре, нещо отпред тропа мъжката и скърца, дано да не му хвръкнат дингилите....ииии съединитела пътува. Слизам от Волвото с40 качвам се на крайслера.....широко....високо....много плюсове, ноооо чувството че ще падне предницата не ми остави покои.

Подгответе ме. Цени ангренажи, ролки, филтри, ходова част.
И сега големия въпрос. Искам да слагам газ. Собикновенни газови у-би върви ли добре, гърми ли, разход примерно градско, извън градско.
и колко ли пари ще му е данъка на животното.
и съвсем м/у другото е с железни джанти, ама не ми харесват искам алуминиеви. От мерцедес стават ли? и ако някои има излишни поемам оферти за тях.

Дата на публикуване
1 |
От: София

Честита нова кола/нова за теб/.Блъскането в предницата най-често се започва с тампони на стаб.щанга.Чувството е като разпадане,но с тампоните се оправя.Струват около 40лв.двата.Може и да е нещо по-сериозно разбира се.Джанти от Мерцедес не стават,на VOYAGR-а междуболтовото разстояние е 5X114,3,а на Мерцедеса е 5X120или 5X112.
Джанти стават от Santa Fe,NISSAN PRIMERA P12,NISSAN Xtrail и въобще от доста японски и корейски коли с 5 болта.Само централният отвор при теб е по-голям около71мм.но за четири джанти стругаря ми взима 20лв.за разстъргване.
Данъка е 175лв. в София.
Толкова от мен/карам дизелов/,дано останеш доволен.Като всяка кола си има добри и лоши страни.
Успешно каране.

Дата на публикуване
2 |
От: София
Собственик на Plymouth Grand Voyager 3.3 V6 - Истински Американец, голЕм, як и лаком
За да научиш повече за пътя пред теб, питай тези, които се връщат!

Тампони в Брадвар стар х 25 лв/бр., биалети 35 лв/бр. в Скорпиона, свещи х 6 лв/бр Шампион за тези коли-пак там. От мен толкова, като за 4 години каране. big_smile

Дата на публикуване
3 |
От: Пловдив
Собственик на chrysler voyager 2,4 LE   automatic 2000 г.

Ами честито и от мен.общо взето колегите над мен са ти отговорили на въпросите аз само мога да добавя за ангр. ремък и ролки ми излезе около 300 лв. по спомен миналата година без труд, а за филтри като сменяш маслото имаш маслен и въздушен и тва е поленов на климатика немаш.
За газовото настроение незнам ,понеже питаш за обикновенна газова ,аз съм Г.И.  и съм много доволен от вървенето и разхода.
Данък в Пловдив--200 лв.

Дата на публикуване
4 |

А какъв разход да очаквам от газов инжекцион. Сега ми казаха че новите инжекциони се адаптирали с компютъра на колата. Дали е така? И данакъ не е малко но.... а колко коня е тази кола.

Дата на публикуване
5 |

Разхода зависи от това колко ти е голямо дясното краче   big_smile   при мен е около 18-20 лв. на 100км. и съм автоматик.
Конете под капака ( дано всичките ти са там ) треа да са 110 kw или 150 коня.
Незнам дали се адаптира към колата ,моята уредба си има отделно CPU  на газта което си върви комплект с уредбата, до сега два пъти съм е закачал към комп. в сервиз и си казва всичко кога ,какво и защо за сместа,обороти ,часове работа и др.

Дата на публикуване
6 |

колега имам за всичко за Крайслера включително и съединител!Ако трябва нещо и съм ти полезен пиши !!!

Дата на публикуване
7 |

Ами даи една ценичка за съединитела. И дали имаш кожен салон и алуминиеви джанти. Карам още волвото и не знам какво ще ми трябва занапред но на първо четене съединител и джанти. Един от старите ми вояджери беше 3.3 автомат, и таблото му беше полу сиво. Голяма мания. Някой ако е виждал такава кола за части, с такова табло мисля да взема. И има махагон само по вратите а аз искам и централната конзола да е махагон. Преди година купих волвото и минах по същия път. Махагончета, салонче, джантички. Не искам да тегля тотала да видя колко ми е излезнало . Мислех да не наливам пари в краислера ама ако излезе добра огертас ще сменям и салони и табла ииии.

Дата на публикуване
8 |

Имах 3 4 краислера от старото купе със старото табло. Като вдигна над 50 и се заключваха, После имах пак от старото купе само че новото табло, но нямам спомен дали се заключваше сам. Тези заключват ли се сами?

Дата на публикуване
9 |
barny_89 написа:

Имах 3 4 краислера от старото купе със старото табло. Като вдигна над 50 и се заключваха, После имах пак от старото купе само че новото табло, но нямам спомен дали се заключваше сам. Тези заключват ли се сами?

big_smile    ДА заключват се

Дата на публикуване
10 |
Бързи
връзки
Автомобили
Общност
Частни обяви
Проверете историята на
Вашия автомобил

МОДЕЛИ

Cheysler PT Cruiser
Chrysler Sebring
Chrysler 300
Chrysler Voyager

Всички

СПЕЦИАЛИЗИРАНИ МОДЕЛИ

Автомобили за полицията
Товарни и бизнес автомобили
ТОВА Е CHRYSLER

Информация за марката
Кратка история
Пълна история
Интерактивно представяне
Корпорацията
Последни новини
Сувенири и подаръци
Мобилни приложения

DriveSRT ®
Chrysler 300 SRT ®
КОМУНИКАЦИИ И ТЕХНОЛОГИИ

Uconnect ® Technology
SiriusXM Satellite Radio
Bluetooth ® Support

ЗА СОБСТВЕНИЦИ

Влезте в профила си
Моето превозно средство
Сервизни Ръководства
Сервизни отзовавания
Контактна анкета
ПОЛЕЗНО

Програма за достъпност
Горивна ефективност
Конкурентни сравнения
Брошури и каталози
Chrysler по света

НАМЕРЕТЕ

Намерете дилър
Търсене на информация
Клубни събития

© 2020   Крайслер Клуб България не е обвързан с FCA US LLC. Всички права запазени.
Достъпът до сайта е предмет на Декларация с Условия за ползване и Декларация за защита на Лични данни. Моля преди да ползвате сайта се запознайте с тях от менюто по-горе.
Chrysler, Dodge, Jeep, Ram, Mopar и SRT са регистрирани търговски марки на FCA US LLC. FIAT е регистрирана търговска марка на FCA Group Marketing S.p.A., използвана с разрешение.

За да получите пълна информация за покупка на нови автомобили, както и офертно ценообразуване, се обърнете към вашия дилър по регион : България

Вашите данни
Моля, прочетете текста до край и направете своя избор.

Научете повече относно нашата Политика за Лични данни и Интернет Бисквитки.

Тази информация се показва на вашето устройство, защото настройките на браузера ви предоставят възможност за ползване на някой ваши лични данни описани по-горе. С натискане върху бутона "Съгласен съм" ще затворите това съобщение, като декларирате съгласие за срок от 15 дни считано от днес, че ако продължите да използвате сайта с настоящите настройки ще ни предоставите описаните по-горе лични данни.

СЪГЛАСЕН СЪМ