Книги     IFD Магазин     CHRYSLER Collection
C H R Y S L E R   C L U B   B U L G A R I A
К Л У Б   НА   С О Б С Т В Е Н И Ц И Т Е   НА   А В Т О М О Б И Л И   О Т   Г Р У П А Т А   C H R Y S L E R   В   Б Ъ Л Г А Р И Я

Билет
1650
Помощ в избора на автомобил

Не купувайте коли от Словения

Дискусия
Назад

Започвам с това: ХОРА НИКОГА НИКОГА НИКОГА НИКОГА НИКОГА АМА НАИСТИНА НИКОГА НЕ КУПУВАЙТЕ СЛОВЕНСКИ КОЛИ. Това е 3тия словенски краислер от словения. С първия имах документален проблем 3.3 гранд вояджер 95та година мания голяма...дадах много пари регистрирах го. Мина се не мина прееба се автоматика. Насиращото чувство надделяваше като си представя какво ходене по мъките ме чакаше. Поне мадамата ми викаше че е като в заболекарски кабинет с ел. седалката. Нищо с ремонти регистрации и тем подобни ми доиде на 5300лева. Карах го доста 1 път до софия и 1 път до село. Има няма 500 километра. Дадах го на далавера 2800 и си делихме нотариуса. Зареках се НИКОГА НИКОГА Словенска бангия. Да ама ми предложиха пайк 3,3 ама новото купе. Карах карах натисках автомата работи. Вече се напатих плащам 4000 за него. Отивам си на работното място (имам магазинче за компютри) ииии газар слизам от новата кола влизам в магазина.... комшията по магазин идва и вика
-колега да досипеш вода че радиатора сигурно е спукан.

иЗЛИЗАМ ОТ МАГАЗИНА ГЛЕДАМ И РЕВА. Под краислера локра вода ама голяма локра.... отварям капака. Моля се да е спукан маркуч......МАМКА МУ КОЛАТА НАДУВА. Изхвърля си водата....... Карах го и него доста. ОБИКОЛИХ ВСИЧКИ СЕРВИЗИ И КАТ Че имах договор на мое име вече но....50 60км. минах с него.....само да загрее и си изхвърля водите.... Тоя го докарах до 5100. И него го дадах на далавера 3100 ама тоя път не делих нотариус. Мина много време 2 3години. Не ги поглеждах тея словенски котури. Ама не щеш ли за проклетия, един клиент миналата седмица дойде вика имам компютри. Ходих до тях видях ги... гледам краислера. Като видях Словенските номера като лента всичко ми мина. За какво ми трябваше да го заговарям за краислера. Вика продавам го 3000 лева едно второ.... изслушах го. После вика ама ти не каза колко даваш..... като знам какво патило съм си патил викамммм

- Тоя навес повече от 1000 лева не струва. Тои ме спогледа спогледа и вика вади ми ги. Позамислих се. Малко неподготвен. Викам си аиде 1000 лева все струва. Вечерта отидах платих го и се почна:

1 въртя колата не пали. Тои вика ааа паднал акомулатора. Отварям капака.... какво да видя 40 амперов акомулатор. Сложих моя запали
2 таман минах нямаше километър бензина свърши. Викам си тоя пумияр няма 10 лева за бензин затова я даде евтино

Минаха няколко дена похвалих се във форума с новата придобирка. Мадамата се кефи на автобуса че много седалки вътре.

Преди 2 часа вика на едно приятелче- ела го виж тоя куптор да си кажеш мнението, тои маистор го играе. Вече беше тъмо. Вика аиде. Идваме до нас. Моя човек отваря капака......пресякла маслото. Вика абе маслото пресечено. Аз не съм го видял ама вика а пресечено нищо му няма то старо......в главата 1000 мисли докъто отида от шоф, място до щеката. Като го видях хорааааа....... дорева ми се БОЗИЧКА ама бозичка да видиш. Ядосах се викам аиде ще караме малко нищо че с изтекли номера, ще идем до омв да сипем бензин. Пак кабели палене ииии както си му е реда. Чуваше се се пречукват клапани, сигурно не смазва добре......

ХОРА РЕВЕ МИ СЕ ОТ ТОЯ КЕНЕФ ВЕЧЕ. ДАИДЕ СЪВЕТ
А: ДА ГО РАЗГЛОБЯ НА ЧАСТИ И ДА ИЗБИЯ ПАРИТЕ
Б: НА СЕРВИЗ
Ц: ДА ХОДЯ ПО МОРГИТЕ.

3ТИ Вояджер взимам и 3ти проблемен. ТИЯ СЛОВЕНЦИ ЕБАХТИ МОНДАРИТЕ.

Знам че не знаете какво му е, но поне предположения. Вие повече сте се занимавали с краислер. Колата за 5 6 минути загря до средата.
КАКВО ДА ПРАВЯ ХОРА КАКВО ДА ПРАВЯ????????????????????????????????????????????????????????????????????

Дата на публикуване
1 |
От: Видин
Собственик на Крайслер Гранд Вояджер 2,5 ТД 1999г.

Вземи си 2,5 ТД щом искаш Крайслер върви за страх харчи прилично,но гледай да е със зъбните колела между 1997-1999г.Никакво обслужване,редовна смяна на масло и газ,махай се от тия бензинови автоматици,добри са но като нови.Със един такъв Крайслер съм се отвозил.Ако нещо те интересува пиши.

Дата на публикуване
2 |
От: Пловдив
Собственик на chrysler voyager 2,4 LE   automatic 2000 г.

Даааа като чета май си си го нахакал сам и двоино,нищо лично но не са ти виновни Словенците ,нито Марсианците, а другия път като взимаш кола вземи и някой твой познат който разбира от коли .
Ако ще го правиш - от форума да ти помогнем кой с квот може.
Ако ще го почваш на части-успех с продажбите.

Дата на публикуване
3 |

взех важно решение колеги. Карам го И него до сервиза( звъннах на сервиза представих се и пича вика ааааа момчето с краислерите) викам А да си доидем на думата, минаха 2 години но аз не се промених.
Та карам я на сервиз. Виждат какво й е. Ако е нещо елементарно го правя, ако ли не..... колата се продава на части

Дата на публикуване
4 |

Само така ,горе главата и само напред.
Едно шлайфане на главата ,една гарнитура вижте да препаснете клапаните и задалжително сменете гумичките и си ОК.
УСПЕХ.

Дата на публикуване
5 |

странното е че когато видях че ги е смесил, писах тук във форума, и тръгнах да звъня по обявите за двигател. Свързах се с човек от варна, който имал от доста години краислер и чува петлите като кукуригат в общи линии. Та този човек ми каза че това бил мотор който се монтирал на коли след 96та година, и мотора бил на митсубиши ама не за европеиските митсубишита. Та ми каза че гарнитурата била много дебела, и по принцип нямало как да се прецака. Днес реших и го закарах на сервиза. В съседния сервиз човека има краислер неон, и още един за части. Попитах какво е ноговото обяснение над случващото се на моята кола, а той каза че преди имало някакъв неон, който бил също с метална гарнитура та на него избила, но при него не смесил водата с маслото, а само надувал. Аз видях че и моя надува. Майстора ми има доста работа, и в близките 10тина дена няма да може да му обърне внимание. В общи линии до пролетта дано го докарам в движение. Та това от мене. Мога да си самопожелая късмет. Поне салона и купето са запазени. ПОСЛЕДНА СТАРА КОЛА КУПУВАМ. Следващата ще да е новичка.

Дата на публикуване
6 |

Колега ти си по голям карък и от мен!Аз си мислех,че аз съм големият карък,но и ти не лъжеш!Аз смених 3 двигатела .Един с верига, и два с зъбните колела  2.5тди.Сега го продавам на части корабчето колкото и да ми е жал.Много парички налях в него ,но то постепенно прераства в мазохизъм:)))).Дано всичко е ок и се радваш на возията му!!!

Дата на публикуване
7 |
Собственик на 2,5 V6 24V пък и кабрио,какво му трябва повече на човек

Е кола за 1000лв няма как да няма уловка нещо smile

Дата на публикуване
8 |
От: София
Собственик на CRYSLER GRAND VOYAGER  2.5 TD  2000г.
Писането на Български с Латински букви е като писането с лайно по стена...... чете се, но е неприятно!

lol  lol  lol  lol  lol  lol Евала Колега,не се бях смял така от сърце от години....сбъркал си си професията,ти си направо за сценарист на Комиците.... lol  lol  lol  lol А представяш ли си кво Нахакване те чака ако си земеш невеста оттам, направо драмата с тия колици ше ти се стори като детска игра.......Успех,ако имаш нужда от помощ ше помагаме,жив и здрав :!:  wink  lol  lol  lol  lol  lol

Дата на публикуване
9 |

Колега аз съм за кумиците ама ти СИ ПРОРОК. Имаш скрит талант трябва да ставаш гледачка

АДА ПРОДЪЛЖИ. ИСКАМ ТРОТИЛ И БЕНЗИН. ПАЛЯ ГО ТОЯ ТАЛЪСЪМ .

Днес маистора ми се обади, да ми каже че колата е готова от преди седмица 2 и че само чака парички. Отивам до сервиза. Първо сядаме на масата. 5 минути след въпроса колко дължа ми трябваше успокоително. Ни жив ни умря.

Гарнитура глава 140лева
гарнитурки там на капака на клапани, на колектори 120 лева
ангренажен ремък 140 лева
ремонт глава 200 лева
заварка, колектор 50 лева
масло с филтър + промивно 120 лева
труд 100 лева.

Добреееееееее. Отивам до колата, задна лява гума на капла. Вадим копресора с 1000 зора напомпихме. Качвем се в бръкмата и си мърморя (говоря на колата)
- аиде на добър час дано само приятни момети с тебе да ми служиш вярно, ще те поддържам и куп глупости.
въртя ключа въъъъъъъъ въъъъъъъ. Отивам до волвото зимам акомулатора вадя щипкте слагам и ............запали....... майстора разкача щипки, затваря капак и вика караи.

Викам аиде пак по сервизи...гумаджията и тои сервиз. Карам си вече доволен колата върви.... чука лопа предницата обирам луфтове....ама върви. Стигнах при гумажиятанаправихме гумата всичко ок. Отивам на бензиностанцията.... и се почна.
Заредих. Запалих ииииииииииииииииииии един пушек амааааа пушек.
Започвам да треперя, звъня на майстора , викам братчед колата пуши. Караи вика може да има масло в гърнето. АИДЕ 40 ЛЕВА ЗА БЕНЗИН, и се почна великото каране на кола с изтекли транзитки. пОДАМ ГАЗ ПУШИ НА УМИРАНЕ. Държи едни 2000 2500 оборота като я изфорсиам зад мен халогени пускат. Озоновата дупка стана по голяма представете си за какво пушене става въпрос. Ходих при познати маистори, хората викат караи ще се продуха. Карах, карах карах. няма. Викам отивам на бузлуджа. Гаааааз 5000 6000 оборота викам или се чупи или се кара.............. да бе ама.....не. Изгасих я изчаках 3 минути, запалих....  и пак фуфли отзад. Званя на майстора вика докарай я утре, ама май блока спукан..... викам и таз добре. Ама мирише на масло отзад. Преди ремонта май го нямаше тоя проблем.

ГЛАВА ПРАВИХ, БЛОК ЩЕ ПРАВЯ ХОДОВА ЧАСТ ЩЕ ПРАВЯ..... ПИСНА МИ НА Х.Я ОТ ТОЯ БОКЛУК...... НННННННИИИИИИИИИИИККККККККККООООООООГГГГГГГГГГГГААААААААА ПППППППППОООООООООООООООООВВВВВВВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЧЧЧЧЧЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ККККККККРРРРРРРРРРРРРРААААААААААААААААИИИИИИИИИИИИИИССССССССССССЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕРРРРРРРРРРРРРРР. Ако е спукан блока го паля..... чесно не се базика паля го..... поне да знам че съм изгорял..... не искам да се заблождавам повече че ще се избие от части, или че ще тръгне като кола да си возя семеиството...... ще търся място и ще го паля и да идва скраба с щипката да го взима..... поне не съм го регистрирал. Ще си карам волвото. ВЕЧЕ НЕ ИСКАМ НИТО КРАИСЛЕР НИТО ВАН НИ ДЯВОЛ..... САМО ПАРИ НАЛИВАМ. Не стига че в момента са трудни времена, бизнеса не върви, чакам детенце...... и голяма част от приходите ще ги яде тъпия краислер.

Дата на публикуване
10 |

Здравей,колега,моят шлеп е 2,5тд :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: Голям,чеп,са тия кошници.Моята история е горе долу същата,ама за сега,съм се минал само с един и споловин двигател.В момента му правя ремонт на двигателя.Че голям да че комфорт да возия да,и отт там нататак,ентусиазм се топи,с всеки изминал км.Само радиото не съм правил :mrgreen: .Ако излезе д :mrgreen:  :mrgreen: ремонта,ще го карам ако не на части,и повече,никога,тази марка,та ако ще и да ги подаряват  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Дата на публикуване
11 |

Чета ви неволите и се чидя да плача или да се смея направо ебати и филма.
Ама незнам защо ви е виновна марката Краислер та колата си е супер само дизеловите мотори които ги слагат са скапани и това е свеизвестн факт,та тези двигатели ги слагат и на Алфите и Роварите и ред други коли и всички са проблемни.
Крайслер Вояджер си е прекрасен ван всeки знае това, не ругаите по колата.
Да сте прочели из форума някои да се оплаква от бензиновите модели,освен как да смени свещи или кабели.

Да не се повтарям пак ама знаете кои съфорумци разбират от дизелите ви ,не са отказали на никой-HELP.
Момчета успех с ремонтите на дизелаците.

Дата на публикуване
12 |

Майсторите бяха твърди и категорични.
Автомобила е за сигменти и лагери.

Колко струват тези неща?

Дата на публикуване
13 |
TevyTalty

Колега ти толкова пари дето си налял у форума има читави машини и ги продават щеше да си вземеш една и да забравиш за всичко  wink  А иначе верно както каза Бигър толкова не съм се смял никога , ще ме извиняваш ама така си го писал че умрях от смях . И аз си патих от дизелов звяр ама после го опитомих и момците дето им го продадох още ме споменават с добро и се обаждат на годината два пъти да ми благодарят каква страхотна кола съм им дал и чак яд ме хваща че я дадох smile Няма се предаваш , ако трябва намираш едно ново сърце , правиш трансплантация и ако всичко е на ред дето се вика и детето на бала може да закара  big_smile

Дата на публикуване
14 |

Гарнитура глава 140лева
гарнитурки там на капака на клапани, на колектори 120 лева
ангренажен ремък 140 лева
ремонт глава 200 лева
заварка, колектор 50 лева
масло с филтър + промивно 120 лева
труд 100 лева.

След всичко това къде е блял та не е видял че буталата ти се рзхождад в блока-ебати и майстора оди го трепи

Дата на публикуване
15 |

Не знам каде е блял колега. Когато ходих докато беше свалена главата, гледахме за спукано по блока, но нямаше. Маистора каза, че аз съм виновен че съм се хванал да върша половин работа. Пък тои дори и не ми подхвърли, че и доло ще има проблем.

Най странното. Колата като я купих, не пушеше, Или поне не така. Аз не че съм я карал много 10тина км, ама...... не знам вече.
Този майстор каза КАТЕГОРИЧНО че не иска да се занимава още с моята глава. Сега съм намерил за 150 лева да сложат нови сигменти.

Дата на публикуване
16 |
Бързи
връзки
Автомобили
Общност
Частни обяви
Проверете историята на
Вашия автомобил

МОДЕЛИ

Cheysler PT Cruiser
Chrysler Sebring
Chrysler 300
Chrysler Voyager

Всички

СПЕЦИАЛИЗИРАНИ МОДЕЛИ

Автомобили за полицията
Товарни и бизнес автомобили
ТОВА Е CHRYSLER

Информация за марката
Кратка история
Пълна история
Интерактивно представяне
Корпорацията
Последни новини
Сувенири и подаръци
Мобилни приложения

DriveSRT ®
Chrysler 300 SRT ®
КОМУНИКАЦИИ И ТЕХНОЛОГИИ

Uconnect ® Technology
SiriusXM Satellite Radio
Bluetooth ® Support

ЗА СОБСТВЕНИЦИ

Влезте в профила си
Моето превозно средство
Сервизни Ръководства
Сервизни отзовавания
Контактна анкета
ПОЛЕЗНО

Програма за достъпност
Горивна ефективност
Конкурентни сравнения
Брошури и каталози
Chrysler по света

НАМЕРЕТЕ

Намерете дилър
Търсене на информация
Клубни събития

© 2020   Крайслер Клуб България не е обвързан с FCA US LLC. Всички права запазени.
Достъпът до сайта е предмет на Декларация с Условия за ползване и Декларация за защита на Лични данни. Моля преди да ползвате сайта се запознайте с тях от менюто по-горе.
Chrysler, Dodge, Jeep, Ram, Mopar и SRT са регистрирани търговски марки на FCA US LLC. FIAT е регистрирана търговска марка на FCA Group Marketing S.p.A., използвана с разрешение.

За да получите пълна информация за покупка на нови автомобили, както и офертно ценообразуване, се обърнете към вашия дилър по регион : България

Вашите данни
Моля, прочетете текста до край и направете своя избор.

Научете повече относно нашата Политика за Лични данни и Интернет Бисквитки.

Тази информация се показва на вашето устройство, защото настройките на браузера ви предоставят възможност за ползване на някой ваши лични данни описани по-горе. С натискане върху бутона "Съгласен съм" ще затворите това съобщение, като декларирате съгласие за срок от 15 дни считано от днес, че ако продължите да използвате сайта с настоящите настройки ще ни предоставите описаните по-горе лични данни.

СЪГЛАСЕН СЪМ