Книги     IFD Магазин     CHRYSLER Collection
C H R Y S L E R   C L U B   B U L G A R I A
К Л У Б   НА   С О Б С Т В Е Н И Ц И Т Е   НА   А В Т О М О Б И Л И   О Т   Г Р У П А Т А   C H R Y S L E R   В   Б Ъ Л Г А Р И Я

Билет
170
Спорт & Тунинг

Тунинг

Дискусия
Назад
Собственик на gotin sum ne nqkoi razbran

ако някои може да ми каже каде мога да си направя тунинг на колата ще съм благодарен много даржа на ламбо порти благодаря за съдеиствието  предварително и безавариино шофиране на всички

Дата на публикуване
1 |
От: pernik

за какъв краислер става въпрос защото ако е жояжър ще е малко по сложно ина4е има хора които правят ламбо но са ментета някакви гаражни такива

има хубави по лиценз (лсд) ама са ск1пи не си спомням то4но  но около 2бона 

аз бях решил да правя на стратуса но нямам време

ако искаш мога да ти пратя снимки,схеми и какво и как да направи6 има и линк за да видиш
наи добре сам да си ги направиш според мен ако си се решил на на мен ми казаха 4е трябва на няколко месеца трябва да се регулират което не е толко просто и 4е след време амортесиорите които трябва да са доста здрави (тука слагат от скутер) изпускат

ПИШИ МИ АКО ИСКАШ СНИМКИ И СХЕМИ

Дата на публикуване
2 |

здравеите искам да ви питам някои знае ли къде мога да си купя някои body kit за стратус или някои да го излее

искам да се полу4и нещо такова[attachment=0:2njlwalp]pics-med-7215-230665-chrysler-stratus.jpg[/attachment:2njlwalp]

Дата на публикуване
3 |

И мен ме интересува някъде правят ли оптичен тунинг на Вояджър или ако някои има снимки на тунинговън нека ги качи или да даде адрес.

Дата на публикуване
4 |

колеги нуждая се от помощ запо4вам един проект които ми се върти из главата малко налудни4ево зву4и но ще се пробвам с тунинг на стратус

и имам един въпрос към вас

намерих оригинален въздоховод за капак от импреза и това мисля да е първото нещо с което ще запо4на проекта

ето снимки и кажете според вас как ще стои 

п.с. размерите са му 60широк 35 дълбок

Дата на публикуване
5 |

а и ако ми кажете от къде да си взема такова фолио ще съм ви много благодарен

Дата на публикуване
6 |

аи де пишете колеги искам да ви задам едно въпрос4е ще отиват ли сиви огледала на 4ерен стратус , защото няма да имам пари за хубави никелирани

Дата на публикуване
7 |
nikej4e70 написа:

а и ако ми кажете от къде да си взема такова фолио ще съм ви много благодарен

Поразпитах за фолиото, което те интересува. Значи има такова фолио на фирмата 3М, но цената едва ли ще ти хареса- около 120лв/квадратен метър без ДДС!
  Понеже си писал и за огледалата, мога да ти кажа, че с това фолио ще станат уникални- точно огледално сребърни, а и няма да ти трябва много от него. Друг е въпроса колко най-малко биха ти продали. Ако те интересува ще ти кажа от къде можеш да го купиш. Предлагат също и златисто огледално фолио, както и карбонова имитация, и много други. Ще кача някои снимки в галерията, ако ми остане време.

Дата на публикуване
8 |

никежче помагаи искам ламбо порти тип пеперуди абе ефтинки ако знаеш каде могат да ми ги сложат ще се искефя    lol

Дата на публикуване
9 |

пи4ове имам новина ламбо портите отпаднаха смених колата сега си бръмкам с вояджар 2.5 тд ......малеи от голяма кола та на по голяма абе нема ло6о да бъда искрен тази ми допада пове4е сега си търся кристални фарове за ван4ето които може да помага благодаря ви и лека и безаварйна на вси4ки от форума готино е 4е го има  lol  lol  lol     п-с живея на две кра4ки от магазин краислер в Атина  тук имат вси4ко но е малко скъпи4ко ако някои няма друк исход да пи6е нали сме колеги 6те помогна с каквото мога tongue

Дата на публикуване
10 |
От: София
Собственик на Chrysler Voyager 3,3 V6 '94
daniel.do4ev написа:

пи4ове имам новина ламбо портите отпаднаха смених колата сега си бръмкам с вояджар 2.5 тд ......малеи от голяма кола та на по голяма абе нема ло6о да бъда искрен тази ми допада пове4е сега си търся кристални фарове за ван4ето които може да помага благодаря ви и лека и безаварйна на вси4ки от форума готино е 4е го има  lol  lol  lol     п-с живея на две кра4ки от магазин краислер в Атина  тук имат вси4ко но е малко скъпи4ко ако някои няма друк исход да пи6е нали сме колеги 6те помогна с каквото мога tongue

Скъпо,скъпо ама дай някой пример ,че току виж излезнало по-ефтино и зависи от качеството. smile

Дата на публикуване
11 |
Собственик на CRYSLER GRAND VOYAGER  2.5 TD  2000г.
Писането на Български с Латински букви е като писането с лайно по стена...... чете се, но е неприятно!
daniel.do4ev написа:

Привет колега добре дошъл при хората с корабите lol  wink Сподели каква е цената в Гърция на кристалните фарове и на някои други части ако не ти представлява трудност разбира се :!:  :!:  wink

Дата на публикуване
12 |
От: СОФИЯ

това с фаровете е интересно и повечето от нас ги интересува затова пиши ......... поне информацията ще е фриии.... wink

Дата на публикуване
13 |

ами колеги искам да ото4ня 4е говоря за оригинални 4асти за автомобилите ни тук хората си държат на имиджа ...в атина с краислер и додж се движат баровци (и ас разбира се само дето несъм баровец) но на темата за вояджар о6те нямам поглед по вапроса с цените но мога да кажа 4е за стратуса за предни накладки ми взеха 90 евро комплект а задни струват 100 ако някои се интересува от конкретна 4аст да пи6е и 6те питам колко пари4ки струва и о6те не6то за смяна на масло за стратоса на скоростната котия ми жзеха 100 евро вояджара о6те несъм по4нал да го стягам но си мо навартях 7000кл еи така на маитап само му смених консумативите и гас  lol  lol  lol  но си има проблеми колата ......трябва ми маистор които да разбира от дизеловия двигател другите казват 4е е добре колицата но ас 4увам едно странно глухо думкане откъм картера незная може и да съм в гре6ка но мисля 4е тази кола по някакъв на4ин връ6та налягането от цилиндар към картера наи вероятно клапан апък варви 4удесно по магистралата съм егати пи4а :roll:

Дата на публикуване
14 |
Собственик на Chrysler Voyager 2.8 CRD 2004

ето тук намерих мноого части за вояджер:

проблема е доставката, не съм поръчвал, но като гледам за по-тежки части излиза доста

Дата на публикуване
15 |
От: София, България
Собственик на Chrysler Stratus LX 2.5 V6 24 valve Auto-1995
Dodge Caliber 2.0L Auto-2007
PCR MXK8 Rotax Jr. 125-2016
Kawasaki ER6F

Цените са почти идентични, но в София можеш да си намериш и ментета на половин цена sad
Ако не ти представлява трудност попитай за двигателно масло 10W-30 benzin тук е почти неоткриваемо (незнам с какво масло си карат другите колите , но да мъчиш 6 цилиндров с 10w-40 е престъпление :x )

Дата на публикуване
16 |
Бързи
връзки
Автомобили
Общност
Частни обяви
Проверете историята на
Вашия автомобил

МОДЕЛИ

Cheysler PT Cruiser
Chrysler Sebring
Chrysler 300
Chrysler Voyager

Всички

СПЕЦИАЛИЗИРАНИ МОДЕЛИ

Автомобили за полицията
Товарни и бизнес автомобили
ТОВА Е CHRYSLER

Информация за марката
Кратка история
Пълна история
Интерактивно представяне
Корпорацията
Последни новини
Сувенири и подаръци
Мобилни приложения

DriveSRT ®
Chrysler 300 SRT ®
КОМУНИКАЦИИ И ТЕХНОЛОГИИ

Uconnect ® Technology
SiriusXM Satellite Radio
Bluetooth ® Support

ЗА СОБСТВЕНИЦИ

Влезте в профила си
Моето превозно средство
Сервизни Ръководства
Сервизни отзовавания
Контактна анкета
ПОЛЕЗНО

Програма за достъпност
Горивна ефективност
Конкурентни сравнения
Брошури и каталози
Chrysler по света

НАМЕРЕТЕ

Намерете дилър
Търсене на информация
Клубни събития

© 2020   Крайслер Клуб България не е обвързан с FCA US LLC. Всички права запазени.
Достъпът до сайта е предмет на Декларация с Условия за ползване и Декларация за защита на Лични данни. Моля преди да ползвате сайта се запознайте с тях от менюто по-горе.
Chrysler, Dodge, Jeep, Ram, Mopar и SRT са регистрирани търговски марки на FCA US LLC. FIAT е регистрирана търговска марка на FCA Group Marketing S.p.A., използвана с разрешение.

За да получите пълна информация за покупка на нови автомобили, както и офертно ценообразуване, се обърнете към вашия дилър по регион : България

Вашите данни
Моля, прочетете текста до край и направете своя избор.

Научете повече относно нашата Политика за Лични данни и Интернет Бисквитки.

Тази информация се показва на вашето устройство, защото настройките на браузера ви предоставят възможност за ползване на някой ваши лични данни описани по-горе. С натискане върху бутона "Съгласен съм" ще затворите това съобщение, като декларирате съгласие за срок от 15 дни считано от днес, че ако продължите да използвате сайта с настоящите настройки ще ни предоставите описаните по-горе лични данни.

СЪГЛАСЕН СЪМ