Книги     IFD Магазин     CHRYSLER Collection
C H R Y S L E R   C L U B   B U L G A R I A
К Л У Б   НА   С О Б С Т В Е Н И Ц И Т Е   НА   А В Т О М О Б И Л И   О Т   Г Р У П А Т А   C H R Y S L E R   В   Б Ъ Л Г А Р И Я

Билет
1827
Клубни събития и срещи

Есенна сбирка на американски автомобили 2013

Дискусия
Назад

Колеги , наближава голямата есенна сбирка на Американски автомобили. Очертава се да бъде на 5 октомври в град Правец , ще се радвам повече от вас да се появяват на тези сбирки. А за тези който са от София всеки последен петък на месеца се събираме във китайския ресторант в Люлин 3 до пощата

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q71/s720x720/1236546_379288055507182_2056767733_n.jpg

08:30ч - 09:15ч Събиране на обичайното място за София пред Кемпински.

09:15 - тръгване от хотел Кемпински и престигане на междинен сборен пункт - карулката на Ботевградско шосе.

Събираме се цялата група и от се отправяме към Правец .

10:00ч - Тръгване към гр. Правец в колона при скорост около 100км/ч

10:45ч - Пристигане в гр. Правец. Събиране на входа на града, на паркинга на хотел Руй Правец, от където влизаме в града с полицейски ескорт.

11:00ч - 11:30ч Подреждане на автомобилите на клуба на определеното за целта място.

11:30ч - 12:00ч Откриване на събитието.

12:00ч - 17:00ч Игри , излъчване на победителите и награждаване: Избор на най-атрактивна кола избрана от публиката, Дрифт, Бърн Аут

Награждаване на победителите

18:00ч - 19:30ч Свободно време , разходки , настаняване в хотела

19:30ч - Купонът се пренася в ресторант

ще имаме запазени места (много)

Още по темата  :

Последно редактирано от Chrysler Club (24-09-2013 17:50:07)

Дата на публикуване
1 |

Окончателно сбирката за закриване на сезона на Американски автомобили ще бъде в град Правец на 05.10.2013г. , всички който желаят да заповядат. Очаквайте още допълнителна информация относно събитието.

Дата на публикуване
2 |

За всички който са свободни да заповядат.

Дата на публикуване
3 |
От: София

http://messenger.msn.com/MMM2006-04-19_17.00/Resource/emoticons/thumbs_up.gif

Дата на публикуване
4 |

Колеги , дайте малко по-активно... Все пак срещата се прави за да се видим и да си огледаме колите , да споделим и дискутираме въпроси и проблеми и решенията им на живо а не само във форума... Знам че сме малко но и малкото ще сме достатъчни....

Дата на публикуване
5 |
Собственик на Jeep Grand Cherokee 3.0CRD 2008

Идеята е страхотна.  Никога до момента не съм присъствал на така организирана сбирка и не познавам никой от групата http://www.chryslerclubs.com/bg/forum/img/smile/10.gif. Иначе желание имам. Би било много интересно. Има ли някакви условия за присъединяване?

Дата на публикуване
6 |
Собственик на Chrysler Sebring 2.4 , 2006

Супер ще се видим на 5ти

Дата на публикуване
7 |
От: Варна
Собственик на Chrysler PT Cruiser, 2.0 бензин, 2003 г. и Chrysler Voyager, 2.4 бензин, 2007 г.

Жалко, че няма да мога да присъствам. Надявам се да направите повече снимки и да ги покажете за да може да се порадваме на красивите машини

Дата на публикуване
8 |
valio38 написа:

Идеята е страхотна.  Никога до момента не съм присъствал на така организирана сбирка и не познавам никой от групата http://www.chryslerclubs.com/bg/forum/img/smile/10.gif. Иначе желание имам. Би било много интересно. Има ли някакви условия за присъединяване?

Няма от какво да се притесняваш , за да ти е по-лесно да се ориентираш и да познаваш някой спокойно може да ме потърсиш аз съм единствения индивид с патерици и лесен за откриване wink

Дата на публикуване
9 |

Колеги има готови плакати и флаери със дизайна който е публикуван тук , ако някой от вас иска и има желание да вземе да пише.

Дата на публикуване
10 |

Момичета и момчета остана един ден до голямата дата wink Да се надяваме че сте стегнали "корабите" , жиповете , кабриолетите , седаните , купетата и всеки вид транспортни средства smile Очакваме ви утре сутрин пред Кемпински или направо на площада във Правец smile

Дата на публикуване
11 |

За тези който не дойдоха могат да съжаляват , колегата Станчо дойде и може да каже че сбирката беше на ниво и много добра. За на пролет очаквам да сте по активни.

Дата на публикуване
12 |
От: Варна
Собственик на Chrysler PT Cruiser, 2.0 бензин, 2003 г. и Chrysler Voyager, 2.4 бензин, 2007 г.

Мания. Уви че не можах да се присъединя този път..........................

Последно редактирано от valeri_naidenov (11-10-2013 13:56:07)

Дата на публикуване
13 |
Бързи
връзки
Автомобили
Общност
Частни обяви
Проверете историята на
Вашия автомобил

МОДЕЛИ

Cheysler PT Cruiser
Chrysler Sebring
Chrysler 300
Chrysler Voyager

Всички

СПЕЦИАЛИЗИРАНИ МОДЕЛИ

Автомобили за полицията
Товарни и бизнес автомобили
ТОВА Е CHRYSLER

Информация за марката
Кратка история
Пълна история
Интерактивно представяне
Корпорацията
Последни новини
Сувенири и подаръци
Мобилни приложения

DriveSRT ®
Chrysler 300 SRT ®
КОМУНИКАЦИИ И ТЕХНОЛОГИИ

Uconnect ® Technology
SiriusXM Satellite Radio
Bluetooth ® Support

ЗА СОБСТВЕНИЦИ

Влезте в профила си
Моето превозно средство
Сервизни Ръководства
Сервизни отзовавания
Контактна анкета
ПОЛЕЗНО

Програма за достъпност
Горивна ефективност
Конкурентни сравнения
Брошури и каталози
Chrysler по света

НАМЕРЕТЕ

Намерете дилър
Търсене на информация
Клубни събития

© 2020   Крайслер Клуб България не е обвързан с FCA US LLC. Всички права запазени.
Достъпът до сайта е предмет на Декларация с Условия за ползване и Декларация за защита на Лични данни. Моля преди да ползвате сайта се запознайте с тях от менюто по-горе.
Chrysler, Dodge, Jeep, Ram, Mopar и SRT са регистрирани търговски марки на FCA US LLC. FIAT е регистрирана търговска марка на FCA Group Marketing S.p.A., използвана с разрешение.

За да получите пълна информация за покупка на нови автомобили, както и офертно ценообразуване, се обърнете към вашия дилър по регион : България

Вашите данни
Моля, прочетете текста до край и направете своя избор.

Научете повече относно нашата Политика за Лични данни и Интернет Бисквитки.

Тази информация се показва на вашето устройство, защото настройките на браузера ви предоставят възможност за ползване на някой ваши лични данни описани по-горе. С натискане върху бутона "Съгласен съм" ще затворите това съобщение, като декларирате съгласие за срок от 15 дни считано от днес, че ако продължите да използвате сайта с настоящите настройки ще ни предоставите описаните по-горе лични данни.

СЪГЛАСЕН СЪМ