Книги     IFD Магазин     CHRYSLER Collection
C H R Y S L E R   C L U B   B U L G A R I A
К Л У Б   НА   С О Б С Т В Е Н И Ц И Т Е   НА   А В Т О М О Б И Л И   О Т   Г Р У П А Т А   C H R Y S L E R   В   Б Ъ Л Г А Р И Я

Билет
2389
Помощ в избора на автомобил

Помощ за оглед на Вояджър

Дискусия
Назад

Колеги харесах си една кола във Варна , а не ми се ходи пак по пътищата за лудо. Тия дни ходя да гледам разни коли и нищо надявам се този път да съм улучил , та ми трябва някой който в във Варна и разбира от Крайслер Вояджър и знае какво да им гледа. Та ето я обявата:

Ето и мой телефон ако някой може да иде да я види и да ми каже нещо повече ще съм благодарен.

Дата на публикуване
1 |
От: София
Собственик на Chrysler 300c 3.0 CRD 2006

Имаше колеги от Варна тук дано се появят

Дата на публикуване
2 |
Собственик на Grand Voyager 2.8 CRD 2005

Ммммного добре изглежда! Дано и на живо е така!
Разширителния съд ми се вижда черен. Дали е сменяван или след моя модел са минали на такава пласмаса!?
Не е лошо да разпиташ и ако е сменян да имаш едно на ум.

Дата на публикуване
3 |
Собственик на Jeep Wrangler Sahara, 4.0 бензин, 2002 г.
Resivera написа:

Ммммного добре изглежда! Дано и на живо е така!
Разширителния съд ми се вижда черен. Дали е сменяван или след моя модел са минали на такава пласмаса!?
Не е лошо да разпиташ и ако е сменян да имаш едно на ум.

За мен това казанче е афтърмаркет и не е от Вояджър. Като бидонче е изтумбено. Писали 2.5 а той 2.8 ама айде простено им е

Дата на публикуване
4 |
Собственик на Grand Voyager 2.8 CRD 2005

На форма е същото като моето, а и капачката си е оригиналната, но цвета ме притеснява.
Не е ли логично да е по-прозрачно, за да следиш нивото!?
Ей на оригиналтЪ:

Последно редактирано от Resivera (03-06-2015 15:47:31)

Дата на публикуване
5 |
Собственик на Chrysler Voyager 2.5 CRD дизел; 2002 г.

Здравейте. smile Заради темата ходих специално до колата да видя и моето,въпреки че съм с по-стария двигател. Бяло е. Но съм виждал на Мерцедеси, които са също както това с черна пластмаса. Може би е някакво по-модерно.

Последно редактирано от RIvanov (03-06-2015 16:25:07)

Дата на публикуване
6 |

Днес мой познат е ходил да види колата , ама не разбира много от коли и ми каза че не пуши студен , топъл , добре се движил , автомата добре превключвал. НО все пак ще е хубаво тия дни да я види някой от клуба дето ги разбира тия кораби.

Дата на публикуване
7 |

Колеги за около 2-3 седмици ходене по обяви из цялата страна до този момент съм разочарован.... В ценовия диапазон 4000-10000 освен "кочини" няма нито една читава , почвам да се отчайвам и да се дразня на джамбазите , не стига че продават боклуци , ами са им обявили нереално високи цени.

Дата на публикуване
8 |
Собственик на Chrysler 300c 3.0 CRD 2006

Така е. Родна действителност. Гледаш коли много , но всичко е на последни издихания. Изхвърлени от предишните собственици. Не случайно цените в БГ са най-евтини от цяла Европа. Как става това? - нали от Европа идват.... Накрая авто-форумите се пълнят с хора оплакващи се от проблеми и се заклеймява марката, а проблема не е в това.  За съжаление и колегата VKK пострада така наскоро

Дата на публикуване
9 |
Собственик на Chrysler Voyager 2.5 TD, 1996г

АбсЕлютно !!!
Уви Марио е прав... Щом европеецът е преценил , че трябва да си смени колата , а по-старата да махне , значи има някаква причина ! Нашия стандарт на живот уви е много по-различен от европейския и ние се радваме на "боклуците" от запада , колкото и да са лъскави на пръв поглед , но това си е лично моето мнение... Иначе корабът от обявата е доста свеж на външен вид , а и цената му не е много кожодерска ! Аз лично , винаги съм купувал колите си от "човек" - регистрирана и карана в Б-я , с платени документи (за да може спокойно да се пробва как се държи на пътя) - не от автокъща. По-добре да му заредиш гориво за 20лв. и да тестваш колата на пътя , и сам да прецениш "дали е твоята кола" или ако не си в час с автомобилите , да дадеш тия пари на някой , който наистина разбира от тези коли и да се вслушаш в мнението му. Човекът , колкото и да те лъже , пак ще ти каже някои неща за автомобила , който ти продава , а джамбазите от автокъщите купуват колите в пакет от чужбина , товарят ги на автовозите , докарват ги , удрят по едно лустро , за да лъснат (някои коли даже минават през ред майстори : тенекеджии , бояджии , авто и компютърни светила - само и само да се изкарат пари от изхвърления , но все още актуален автомобил - и кой клъвне...  90% от търговците по автокъщите не знаят какво продават в действителност , за тях е важна печалбата - те залагат на лъскавия вид , годината на производство , актуалноста на дадена марка и на клиенското доверие ! (Това беше "секретна информация от извора" !) 
Но все пак , ако колата ти е по мерак , а парите на джоб - взимай и много не му мисли , то каквото и да вземеш все ще си до късмет !

Успех !!!

Дата на публикуване
10 |
Собственик на Chrysler Voyager 2.5TD 1998 г.

Веско, как мина огледа на кораба от Пещерско шосе в Пловдив? Така и не се обади.

Дата на публикуване
11 |

Бях доста в неадекватно състояние , защото както ти споменах бях на едно събиране в Първомай та като почнахме от 18ч та чак на другия ден до 09ч big_smile Като цяло пълна трагедия беше колата , още като запалих изпуши много грозно , външни и вътрешни забележки общо взето за нищо не става. Благодарности на колегата Данчо или Музовир , той отиде да види колата от Варна и отзивите също не са никак добри.... Така че оставам в процес на търсене.

Дата на публикуване
12 |

Колеги някой във региона на Казанлък да погледне тази кола:

Дата на публикуване
13 |
Собственик на Chrysler Voyager 2.5 TD, 1996г

Още свежи идеи :

Последно редактирано от acceptoman (16-06-2015 21:31:11)

Дата на публикуване
14 |

Благодаря , ама категорично НЕ за 2.5. Иначе и тоя във Казанлък е заминал. Така че оставам във процес на търсене на моя.

Дата на публикуване
15 |
Собственик на Chrysler Voyager 2.5 CRD дизел; 2002 г.
acceptoman написа:

Още свежи идеи :

Колегата май търси по новия модел и да бъде автоматик. Поне според тези, които ни показа до сега съм останал с такова впечатление.

Дата на публикуване
16 |

Вярно наблюдение , търся новия фейс и задължително автоматик.

Дата на публикуване
17 |
От: Бургас
Собственик на Chrysler Voyager 2.5TD 2000г.
Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 2006г.

И аз се оглеждам за нещо такова + кожа и тонирани стъкла и да е ГРАНД. Имам и още една слабост Grand Cherokee WJ ама там пък дилемата е по голяма дизел или бензин и се оглеждам и ослушвам преди да скоча в дълбокото.

Дата на публикуване
18 |
От: Бургас
Собственик на Chrysler Voyager 2.5TD 2000г.
Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 2006г.

Лошото е че повечето коли в момента са внос от Италия. И все пак по-добре италиянка отколкото кола карана в БГ дори и за малко. Нашенеца за броени месеци може да направи толкова поразии колкото италианеца не е направил примерно за 10г.  За Швейцария и аз имам добри впечатления запазени са и всичко си работи макар че там пък проблем е корозията на купето, ако не е толкова явна след 1-2 години със сигурност ще си личи. А бе всичко е нож с 2 остриета и донякъде късмет.

Дата на публикуване
19 |
Собственик на Chrysler Crossfire, 3.2 бензин, 2004 г.

Кола от вън си е чисто тото.В последните години съм купувал само от бг собственици и не съжалявам. Друго е да можеш да поговориш с човека на който е била,да разбереш как е поддържана и да си направиш преценката

Дата на публикуване
20 |
Собственик на Jeep Wrangler Sahara, 4.0 бензин, 2002 г.
edirangelov написа:

През последните няколко години най-добрия Jeep WJ който съм преглеждал беше от Швейцария .
Италианките 80% са пълна скръб , току излезе нещо читаво за момента ........ !

Нали знаеш италианците сменят масло само когато двигателя спече smile

Дата на публикуване
21 |
Бързи
връзки
Автомобили
Общност
Частни обяви
Проверете историята на
Вашия автомобил

МОДЕЛИ

Cheysler PT Cruiser
Chrysler Sebring
Chrysler 300
Chrysler Voyager

Всички

СПЕЦИАЛИЗИРАНИ МОДЕЛИ

Автомобили за полицията
Товарни и бизнес автомобили
ТОВА Е CHRYSLER

Информация за марката
Кратка история
Пълна история
Интерактивно представяне
Корпорацията
Последни новини
Сувенири и подаръци
Мобилни приложения

DriveSRT ®
Chrysler 300 SRT ®
КОМУНИКАЦИИ И ТЕХНОЛОГИИ

Uconnect ® Technology
SiriusXM Satellite Radio
Bluetooth ® Support

ЗА СОБСТВЕНИЦИ

Влезте в профила си
Моето превозно средство
Сервизни Ръководства
Сервизни отзовавания
Контактна анкета
ПОЛЕЗНО

Програма за достъпност
Горивна ефективност
Конкурентни сравнения
Брошури и каталози
Chrysler по света

НАМЕРЕТЕ

Намерете дилър
Търсене на информация
Клубни събития

© 2020   Крайслер Клуб България не е обвързан с FCA US LLC. Всички права запазени.
Достъпът до сайта е предмет на Декларация с Условия за ползване и Декларация за защита на Лични данни. Моля преди да ползвате сайта се запознайте с тях от менюто по-горе.
Chrysler, Dodge, Jeep, Ram, Mopar и SRT са регистрирани търговски марки на FCA US LLC. FIAT е регистрирана търговска марка на FCA Group Marketing S.p.A., използвана с разрешение.

За да получите пълна информация за покупка на нови автомобили, както и офертно ценообразуване, се обърнете към вашия дилър по регион : България

Вашите данни
Моля, прочетете текста до край и направете своя избор.

Научете повече относно нашата Политика за Лични данни и Интернет Бисквитки.

Тази информация се показва на вашето устройство, защото настройките на браузера ви предоставят възможност за ползване на някой ваши лични данни описани по-горе. С натискане върху бутона "Съгласен съм" ще затворите това съобщение, като декларирате съгласие за срок от 15 дни считано от днес, че ако продължите да използвате сайта с настоящите настройки ще ни предоставите описаните по-горе лични данни.

СЪГЛАСЕН СЪМ