Книги     IFD Магазин     CHRYSLER Collection
C H R Y S L E R   C L U B   B U L G A R I A
К Л У Б   НА   С О Б С Т В Е Н И Ц И Т Е   НА   А В Т О М О Б И Л И   О Т   Г Р У П А Т А   C H R Y S L E R   В   Б Ъ Л Г А Р И Я

Билет
2631
Помощ в избора на автомобил

Купувам Chrysler Pt Cruiser 2.0 Limited

Дискусия
Назад
От: София
Собственик на Chrysler PT Cruiser 2.0

Здравейте, от София съм и мисля да си купя PT 2.0 бензин. Limited
Поизчетох форума, до там до където имам достъп и отзивите ви за модела ми харесват.
Няма много обяви, но искам да ви помоля за мнение за тези:

Също така ме интересуват координати на някой, който в последствие би ми поддържал колата.
Благодаря

Последно редактирано от MoneyMaker (12-11-2016 20:18:28)

Дата на публикуване
1 |
От: Варна
Собственик на Chrysler PT Cruiser, 2.0 бензин, 2003 г. и Chrysler Voyager, 2.4 бензин, 2007 г.

Здравей. Това,което ми прави впечатление, че и на двата километрите са много малко. Материалите в салона трудно се износват, а на първия както е протъркана шофьорската седалка със сигурност километрите са поне х2 или х3. На другата сиво-оранжевия салон според мен е претапициран, но е регистриран преди няколко години, което е плюс. При всички положения с нов внос кола ще имаш разходи за регистрация и за да си я постегнеш, но пък то и в другия случай гаранция няма че всичко ще и е наред.

Последно редактирано от valeri_naidenov (12-10-2016 14:57:28)

Дата на публикуване
2 |

Благодаря за коментара

Дата на публикуване
3 |
От: Бургас
Собственик на Chrysler Voyager 2.5TD 2000г.
Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 2006г.

Не съм запознат с модела но като цяло по добре кола нов внос макар и от Италия отколкото кола карана в България. Крайслера си иска поддръжка а българина не е запознат с особеностите и за няколко месеца може да ти направи поразии дето жабарите  не са успели за 10-15г. Но пак всичко опира до конкретния екземпляр.

Дата на публикуване
4 |
Собственик на Chrysler 300c 3.0 CRD 2006
Tihomir78 написа:

Не съм запознат с модела но като цяло по добре кола нов внос макар и от Италия отколкото кола карана в България. Крайслера си иска поддръжка а българина не е запознат с особеностите и за няколко месеца може да ти направи поразии дето жабарите  не са успели за 10-15г. Но пак всичко опира до конкретния екземпляр.

Ти сериозно ли? Как може да кажеш по-добре кола от Италия , та те не знаят какво е смяна на масло, а "поддръжка на автомобил" е мръсна дума за тях   sad

Дата на публикуване
5 |
Собственик на Jeep Wrangler Sahara, 4.0 бензин, 2002 г.
mario написа:
Tihomir78 написа:

Ти сериозно ли? Как може да кажеш по-добре кола от Италия , та те не знаят какво е смяна на масло, а "поддръжка на автомобил" е мръсна дума за тях   sad

Всичко е относително. Имал съм и читави италианки, но съм и брал ядове с таралясници от там

Дата на публикуване
6 |

Благодаря на всички за отговорите

Дата на публикуване
7 |
От: гр. Хасково
Собственик на Grand Voyager  2.5TD  `98
Grand Voyager 3.8AWD `97
Автомобилът не се плаши от изминаване на много километри, а от смотани собственици.

Жена и кола са на късмет , мъж и куче - както ги научиш.  wink  wink  wink  wink  wink  wink  wink

Дата на публикуване
8 |
mario написа:
Tihomir78 написа:

Както казаха колегите всичко е на късмет. Знам ги жабарите що за стока са, но и знам много нашенци как се отнасят към возилата си. Естествено изключвам колегите от форума wink

Дата на публикуване
9 |

Здравейте,  вече съм собственик на Крайслер Пт Круизер, 2.0 бензин, ръчна, 100киловата, с газов инжекцион Брц.
Надявам се да имам късмет с колата.
Понеже имам ограничен достъп и не виждам всички теми във форума , ще ви помоля да ми дадете в тази тема кординати на сервиз, където да ми сменят ремък и ролки

Дата на публикуване
10 |

Смятам че ще останеш доволен от:

Колегата многократно ни е помагал във форума.

Дата на публикуване
11 |
Tihomir78 написа:

Ходих там преди да купя колата и съм крайно разочарован...

Дата на публикуване
12 |
Собственик на Chrysler Neon, 2.0 бензин/газ, 1995 г.
MoneyMaker написа:
Tihomir78 написа:

Ходих там преди да купя колата и съм крайно разочарован...

Здравейте , може ли да кажете от какво сте разочарован ? hmm

Дата на публикуване
13 |

Разочарован съм от отношението и услугата.
Отидох там, за да прегледат кола, която ще купувам, трима души я гледаха, но никой не видя, че пръчката за маслото е суха…!!!
Не беше само това, но няма да се впускам в подробности. Казано по друг начин, ако си бяха свършили работата, за която съм си платил, както трябва, нямаше да се набутам с тази кола.

Дата на публикуване
14 |

Ясно....

Дата на публикуване
15 |

Закарах колата в сервиза в Горна Баня, при Емил, доволен съм от работата и отстраняването на проблемите.
Смяна на ремък, обтяжна и паразитна ролка, шайба, отстраняване теч на антифриз, смяна на масло и филтър.

Дата на публикуване
16 |
От: Навсякъде
Собственик на Chrysler Voyager 2.8 CRD 2005

Вече близо година от както купи колата. Как се държи? Доволен ли си? За въпросния колега от форума , с линка по-горе мога да кажа само това , което преживях миналото лято. 75лв за диагностика. Имах проблем с климатика. Искаше да му оставя колата да я оправи. Проблем с компресора и куп още изречения. Тръгнах си разбира се и в последствие се оказа бушончето. Изгоряло  yikes Това излиза на диагностиката , че веригата е прекъсната. Както и да е. Лакомията е повсеместна.
Да не спамвам , дано да си доволен от колата.

Дата на публикуване
17 |

Доволен съм от колата. Харесва ми във всяко едно отношение и не ми е съдавала до сега ядове, освен спукан преден радиатор, който си купих от ebay. cool

Дата на публикуване
18 |
Бързи
връзки
Автомобили
Общност
Частни обяви
Проверете историята на
Вашия автомобил

МОДЕЛИ

Cheysler PT Cruiser
Chrysler Sebring
Chrysler 300
Chrysler Voyager

Всички

СПЕЦИАЛИЗИРАНИ МОДЕЛИ

Автомобили за полицията
Товарни и бизнес автомобили
ТОВА Е CHRYSLER

Информация за марката
Кратка история
Пълна история
Интерактивно представяне
Корпорацията
Последни новини
Сувенири и подаръци
Мобилни приложения

DriveSRT ®
Chrysler 300 SRT ®
КОМУНИКАЦИИ И ТЕХНОЛОГИИ

Uconnect ® Technology
SiriusXM Satellite Radio
Bluetooth ® Support

ЗА СОБСТВЕНИЦИ

Влезте в профила си
Моето превозно средство
Сервизни Ръководства
Сервизни отзовавания
Контактна анкета
ПОЛЕЗНО

Програма за достъпност
Горивна ефективност
Конкурентни сравнения
Брошури и каталози
Chrysler по света

НАМЕРЕТЕ

Намерете дилър
Търсене на информация
Клубни събития

© 2020   Крайслер Клуб България не е обвързан с FCA US LLC. Всички права запазени.
Достъпът до сайта е предмет на Декларация с Условия за ползване и Декларация за защита на Лични данни. Моля преди да ползвате сайта се запознайте с тях от менюто по-горе.
Chrysler, Dodge, Jeep, Ram, Mopar и SRT са регистрирани търговски марки на FCA US LLC. FIAT е регистрирана търговска марка на FCA Group Marketing S.p.A., използвана с разрешение.

За да получите пълна информация за покупка на нови автомобили, както и офертно ценообразуване, се обърнете към вашия дилър по регион : България

Вашите данни
Моля, прочетете текста до край и направете своя избор.

Научете повече относно нашата Политика за Лични данни и Интернет Бисквитки.

Тази информация се показва на вашето устройство, защото настройките на браузера ви предоставят възможност за ползване на някой ваши лични данни описани по-горе. С натискане върху бутона "Съгласен съм" ще затворите това съобщение, като декларирате съгласие за срок от 15 дни считано от днес, че ако продължите да използвате сайта с настоящите настройки ще ни предоставите описаните по-горе лични данни.

СЪГЛАСЕН СЪМ