Книги     IFD Магазин     CHRYSLER Collection
C H R Y S L E R   C L U B   B U L G A R I A
К Л У Б   НА   С О Б С Т В Е Н И Ц И Т Е   НА   А В Т О М О Б И Л И   О Т   Г Р У П А Т А   C H R Y S L E R   В   Б Ъ Л Г А Р И Я

Билет
2942
Chrysler Stratus / Sebring

OBD 2

Дискусия
Назад
От: София
Собственик на Chrysler Sebring 2.0 2002

Добър ден ,
пробвах скенера от снимката , но не може да се свърже с ECU на колата / Себринг 2002г./. Проблема в самия скенер ли е или в приложението,което използвах? Ако някой може да обясни набързо какъв скенер и приложение трябват за тази кола.https://s12emagst.akamaized.net/products/9740/9739082/images/res_3af122d504de1877f3259132b2d65733_450x450_g8k5.jpg

Дата на публикуване
1 |
Собственик на Крайслер Вояджер 2800 CRD. 2007 г
Авточасти за Крайслер, ДОДЖ, JEEP.

mad  С това китайче си хвърлил парите си на вятъра

Дата на публикуване
2 |
Собственик на Jeep Wrangler Sahara, 4.0 бензин, 2002 г.

Здравей. Това е четец само. Същото го имаш и в колата - безплатно.   

Дата на публикуване
3 |

и аз го имах това - и при мен не се свърза. Не знам защо. Пробвах и с друг модел, пак не стана и се отказах.

Дата на публикуване
4 |
Собственик на Chrysler Sebring 2.0 2002

И аз стигнах до този извод , след опити с няколко различни модела на познати. Явно ще се играе с клемите на акумулатора ... само дето братята американци , по някаква причина , са прибрали акумулатора отдолу някъде ,пред предна лява гума.

Дата на публикуване
5 |

искаш да триеш грешки ли?
може и с бушон, IOD май беше.

Дата на публикуване
6 |
Собственик на Chrysler Voyager 2.8 CRD 2004

Някои грешки не се трият с бушон или акумулатор. Аз с такова ОБД на Авенджер 2008 го ползвам, чете двигателя и трие грешки по него. Car Scanner ползвах, безплатна версия има, но трябва да избереш ОБД интерфейса за твоя автомобил от настройките й.

Дата на публикуване
7 |
Бързи
връзки
Автомобили
Общност
Частни обяви
Проверете историята на
Вашия автомобил

МОДЕЛИ

Cheysler PT Cruiser
Chrysler Sebring
Chrysler 300
Chrysler Voyager

Всички

СПЕЦИАЛИЗИРАНИ МОДЕЛИ

Автомобили за полицията
Товарни и бизнес автомобили
ТОВА Е CHRYSLER

Информация за марката
Кратка история
Пълна история
Интерактивно представяне
Корпорацията
Последни новини
Сувенири и подаръци
Мобилни приложения

DriveSRT ®
Chrysler 300 SRT ®
КОМУНИКАЦИИ И ТЕХНОЛОГИИ

Uconnect ® Technology
SiriusXM Satellite Radio
Bluetooth ® Support

ЗА СОБСТВЕНИЦИ

Влезте в профила си
Моето превозно средство
Сервизни Ръководства
Сервизни отзовавания
Контактна анкета
ПОЛЕЗНО

Програма за достъпност
Горивна ефективност
Конкурентни сравнения
Брошури и каталози
Chrysler по света

НАМЕРЕТЕ

Намерете дилър
Търсене на информация
Клубни събития

© 2021   Крайслер Клуб България не е обвързан с FCA US LLC. Всички права запазени.
Достъпът до сайта е предмет на Декларация с Условия за ползване и Декларация за защита на Лични данни. Моля преди да ползвате сайта се запознайте с тях от менюто по-горе.
Chrysler, Dodge, Jeep, Ram, Mopar и SRT са регистрирани търговски марки на FCA US LLC. FIAT е регистрирана търговска марка на FCA Group Marketing S.p.A., използвана с разрешение.

За да получите пълна информация за покупка на нови автомобили, както и офертно ценообразуване, се обърнете към вашия дилър по регион : България

Вашите данни
Моля, прочетете текста до край и направете своя избор.

Научете повече относно нашата Политика за Лични данни и Интернет Бисквитки.

Тази информация се показва на вашето устройство, защото настройките на браузера ви предоставят възможност за ползване на някой ваши лични данни описани по-горе. С натискане върху бутона "Съгласен съм" ще затворите това съобщение, като декларирате съгласие за срок от 15 дни считано от днес, че ако продължите да използвате сайта с настоящите настройки ще ни предоставите описаните по-горе лични данни.

СЪГЛАСЕН СЪМ