Книги     IFD Магазин     CHRYSLER Collection
C H R Y S L E R   C L U B   B U L G A R I A
К Л У Б   НА   С О Б С Т В Е Н И Ц И Т Е   НА   А В Т О М О Б И Л И   О Т   Г Р У П А Т А   C H R Y S L E R   В   Б Ъ Л Г А Р И Я

Билет
3091
Chrysler - Други модели

Крайслер 200

Дискусия
Назад
Собственик на Крайслер 200,2.4,2015,бензин

Здравейте!
Та преди седмица се сдобих с такова возило.И съм доволен от колата въпреки малкото дни от които я имам.
https://cdn2.riastatic.com/photos/ir/new/auto/photo/chrysler_200__298504602-620x415x70.jpg
Нищо не става с тая снимка а от компа не ми дава да кача!Както и да е...Прочетох как се качват снимки но нямам облачни албуми...
Това е модела!2015г,2,4 бензин,9 скоростен автомат.
7 години карах WJ ама навърши пълнолетие и от горе и дойде време да се разделим.Пък и нещо по ново да карам де.
Та така,тепърва ще трупам впечатления!

Последно редактирано от Traun (17-01-2020 12:49:31)

Дата на публикуване
1 |
От: София
Собственик на Chrysler Voyager, 2.5 дизел 2005 г.

Здравей колега. Честито за хубавата нова кола. От България ли я купи? Че тук не съм виждал още този модел

Дата на публикуване
2 |

Внос от Канада.Иначе да,от тук.Вярно са редки,имаше тук в София една,вече моя и една в Русе.В Германия има три!!!За продаване!Първи впечатления,абе лимузина!В сравнение с WJ изключително тих автомобил.На 140 се чува леко въздуха,минаващ покрай нея!Ама мойта преценка е малко изкривена че WJ-я беше брутален.

Дата на публикуване
3 |

Я,и снимка има!Не е моя автомобил,но е 1/1 и на цвят.

Дата на публикуване
4 |
От: София
Собственик на Chrysler Sebring

Честито колега! Много добър избор. Много да те радва и със здраве да се возиш smile
Ще споделиш ли малко впечателния относно динамиката, как се държи този мотор?

Дата на публикуване
5 |

Ами впечатления все още трупам!
Вчера ходих до Пазарджик.Има си динамика!Кат го сръчкаш и набира достатъчно добре.Натам и на сам карах с позволените 140.Докато минавах Средногорието скоростите /ZF са/ се двоумяха между 3000 и 2500 оборота на мотора за да поддържат скоростта.На равно заспаха на 2000 оборота.Станно ми беше че бях един от малкото,които се движеха с тази бързина!Особено на връщане само с един Мерцедес се движехме в пакет та той ме подлъга да отида на 145-148.Като пилотна кола ми беше.Мотора е МултиАир 2,4.Разработка бил на Фиат,ма правен за С.Америка.Или обратното,на Крайслер пък Фиат ли го правИли!Абе някакъв гювеч четох че е ама не го запомних.Не знам в Канада как са ама няма странични мигачи примерно.Комфорта вътре е на удовлетворяващо ме ниво.Гъдели има достатъчно.Имаш постоянен достъп до състояние на акумулатор,температура на антифриз до градус,температура на скорости пак до градус,температура на масло,състояние на гуми но ги няма датчиците и не ми дава грешка а и нямам намерение да слагам датчици.Явно канадеца е взел крути мерки по въпроса.Достатъчно негативни мнения има за тази система.Имам си професионален манометър в багажника.А,има бавни каквото и да са!!!Не съм ги пробвал още.Разход-ами не го следя че след 4,7 тая ми е като...."малолитражка" big_smile .Музиката е удовлетворяваща ме.Имаш си хендс фрии,грее седалки и волан,двузоновият климатроник.бутон за бързо размразяване на предно стъкло,с-ма против пробуксуване.и още работи.Дневни светлини няма но е решено по друг начин.Кат пуснеш габарит,фаровете светват по слабо от нормалното.Като си на D или на R светят.Идеш ли на паркинг сами угасват.Ако си на нормални фарове си светят и като угасиш пибитка да те подсети.Безключово палене с опция да я запалиш примерно от разстояние да се стопли.... Та на тоя етап толкоз.

Последно редактирано от Traun (19-01-2020 08:08:22)

Дата на публикуване
6 |
От: Несебър
Собственик на PT CRUISER 2002 Г. 2.0

Красива машина  rok  az

Дата на публикуване
7 |
Бързи
връзки
Автомобили
Общност
Частни обяви
Проверете историята на
Вашия автомобил

МОДЕЛИ

Cheysler PT Cruiser
Chrysler Sebring
Chrysler 300
Chrysler Voyager

Всички

СПЕЦИАЛИЗИРАНИ МОДЕЛИ

Автомобили за полицията
Товарни и бизнес автомобили
ТОВА Е CHRYSLER

Информация за марката
Кратка история
Пълна история
Интерактивно представяне
Корпорацията
Последни новини
Сувенири и подаръци
Мобилни приложения

DriveSRT ®
Chrysler 300 SRT ®
КОМУНИКАЦИИ И ТЕХНОЛОГИИ

Uconnect ® Technology
SiriusXM Satellite Radio
Bluetooth ® Support

ЗА СОБСТВЕНИЦИ

Влезте в профила си
Моето превозно средство
Сервизни Ръководства
Сервизни отзовавания
Контактна анкета
ПОЛЕЗНО

Програма за достъпност
Горивна ефективност
Конкурентни сравнения
Брошури и каталози
Chrysler по света

НАМЕРЕТЕ

Намерете дилър
Търсене на информация
Клубни събития

© 2020   Крайслер Клуб България не е обвързан с FCA US LLC. Всички права запазени.
Достъпът до сайта е предмет на Декларация с Условия за ползване и Декларация за защита на Лични данни. Моля преди да ползвате сайта се запознайте с тях от менюто по-горе.
Chrysler, Dodge, Jeep, Ram, Mopar и SRT са регистрирани търговски марки на FCA US LLC. FIAT е регистрирана търговска марка на FCA Group Marketing S.p.A., използвана с разрешение.

За да получите пълна информация за покупка на нови автомобили, както и офертно ценообразуване, се обърнете към вашия дилър по регион : България

Вашите данни
Моля, прочетете текста до край и направете своя избор.

Научете повече относно нашата Политика за Лични данни и Интернет Бисквитки.

Тази информация се показва на вашето устройство, защото настройките на браузера ви предоставят възможност за ползване на някой ваши лични данни описани по-горе. С натискане върху бутона "Съгласен съм" ще затворите това съобщение, като декларирате съгласие за срок от 15 дни считано от днес, че ако продължите да използвате сайта с настоящите настройки ще ни предоставите описаните по-горе лични данни.

СЪГЛАСЕН СЪМ