Книги     IFD Магазин     CHRYSLER Collection
C H R Y S L E R   C L U B   B U L G A R I A
К Л У Б   НА   С О Б С Т В Е Н И Ц И Т Е   НА   А В Т О М О Б И Л И   О Т   Г Р У П А Т А   C H R Y S L E R   В   Б Ъ Л Г А Р И Я

Билет
3152
Общи технически дискусии

Ultradrive 62TE автоматична скоростна кутия

Дискусия
Назад

Здр. На доста места търсих информация за въпросната кутия, но не намирам. Някой, ако е по-запознат да сподели инфо, евентуални ремонти, поддръжка, поведение на кутията и др. Има ли сервизи в България да ги ремонтират и колко би излезнал евентуален ремонт. Харесал съм фиат фримонт с тази кутия, но съм скиптичен малко към кутията. Мерси!
Това са колите я които се монтира:
2007–2008 Chrysler Pacifica
2007–2010 Chrysler Sebring
2011–2014 Chrysler 200
2008–2014 Dodge Avenger
2008–2016 Chrysler Town and Country
2008–2016 Chrysler Grand Voyager
2008–2020 Dodge Grand Caravan
2009–2012 Volkswagen Routan
2009–2019 Dodge Journey
2013–present Ram ProMaster

Последно редактирано от valioboy (05-02-2021 12:38:38)

Дата на публикуване
1 |
От: София
Собственик на Jeep Grand Cherokee 3.0CRD 2008

Здравей. Тази кутия е конвенционална (не е робот, полуробот и тнт.) и е една от малкото в днешни дни здрави и безпроблемни кутии. Ако трябва да избирам, бих я взел без да се замислям. Най-важното е смяна на маслото на 60 000 !!!! ето и повече инфо

Дата на публикуване
2 |

Другото което ми е интересно защо го няма в списъка с колите в които се вгражда кутията, а в чужди форуми разбрах, че е с тази кутия фриимонта. И мненията за проблем са доста чести, но от тези руски статии разбрах, че маслото е от голямо значение, понеже соленоидите заминават.

Дата на публикуване
3 |
От: София
Собственик на Jeep Grand Cherokee 3.0CRD 2008

Маслото е от голямо значение не само за тази кутия, а за всички, както и за двигателя. Конструктивно заложени дефекти кутията няма. Проблемите  идват от немърливи собственици - лоша поддръжка и лоша експлоатация.

Какво имаш предвид че го няма в списъка с колите? В Европа JOURNEY се продава под името Фиат. В Русия е DODGE. Все пак преди да купиш може да провериш ВИН номера на конкретния автомобил дали е с тази кутия  hmm

Дата на публикуване
4 |

Да ще проверя. Имах в предвид, че не е в списъка който съм публикувал в 1 пост, но може би понеже джърни е там, а както казваш в Европа се продава като фиат. Иначе бях за гледал и джърни то, но вътре е мн дървено и при тях си е vw 2.0 дизел, само предно и само 140 к. с. Бях слушал дори, че са със DSG кутия, но май не е вярно. Мерси за инфото колега.

Дата на публикуване
5 |
Бързи
връзки
Автомобили
Общност
Частни обяви
Проверете историята на
Вашия автомобил

МОДЕЛИ

Cheysler PT Cruiser
Chrysler Sebring
Chrysler 300
Chrysler Voyager

Всички

СПЕЦИАЛИЗИРАНИ МОДЕЛИ

Автомобили за полицията
Товарни и бизнес автомобили
ТОВА Е CHRYSLER

Информация за марката
Кратка история
Пълна история
Интерактивно представяне
Корпорацията
Последни новини
Сувенири и подаръци
Мобилни приложения

DriveSRT ®
Chrysler 300 SRT ®
КОМУНИКАЦИИ И ТЕХНОЛОГИИ

Uconnect ® Technology
SiriusXM Satellite Radio
Bluetooth ® Support

ЗА СОБСТВЕНИЦИ

Влезте в профила си
Моето превозно средство
Сервизни Ръководства
Сервизни отзовавания
Контактна анкета
ПОЛЕЗНО

Програма за достъпност
Горивна ефективност
Конкурентни сравнения
Брошури и каталози
Chrysler по света

НАМЕРЕТЕ

Намерете дилър
Търсене на информация
Клубни събития

© 2023   Крайслер Клуб България не е обвързан с FCA US LLC. Всички права запазени.
Достъпът до сайта е предмет на Декларация с Условия за ползване и Декларация за защита на Лични данни. Моля преди да ползвате сайта се запознайте с тях от менюто по-горе.
Chrysler, Dodge, Jeep, Ram, Mopar и SRT са регистрирани търговски марки на FCA US LLC. FIAT е регистрирана търговска марка на FCA Group Marketing S.p.A., използвана с разрешение.

За да получите пълна информация за покупка на нови автомобили, както и офертно ценообразуване, се обърнете към вашия дилър по регион : България

Вашите данни
Моля, прочетете текста до край и направете своя избор.

Научете повече относно нашата Политика за Лични данни и Интернет Бисквитки.

Тази информация се показва на вашето устройство, защото настройките на браузера ви предоставят възможност за ползване на някой ваши лични данни описани по-горе. С натискане върху бутона "Съгласен съм" ще затворите това съобщение, като декларирате съгласие за срок от 15 дни считано от днес, че ако продължите да използвате сайта с настоящите настройки ще ни предоставите описаните по-горе лични данни.

СЪГЛАСЕН СЪМ