Книги     IFD Магазин     CHRYSLER Collection
C H R Y S L E R   C L U B   B U L G A R I A
К Л У Б   НА   С О Б С Т В Е Н И Ц И Т Е   НА   А В Т О М О Б И Л И   О Т   Г Р У П А Т А   C H R Y S L E R   В   Б Ъ Л Г А Р И Я

Билет
3196
Chrysler Voyager

Горивен филтър

Дискусия
Назад

Здравейте колеги карам Вояджер 2.5 дизел смених горивният филтър направих дягностика и ми показа грешка горивен филтър за смяна разрових се в нета оказа се че някой модела имат и втори филтър покрай мотора но не знам къде е бихте ли ми помогнали.

Дата на публикуване
1 |
От: София
Собственик на Chrysler Voyager; 2.5 CRD дизел

3-4 модификации имат 2.5 , пиши и година, най вероятно мокра букса и отчита вода във горивен филтър. ( поне при мен е било така)
ако няма загуба на мощност, трудно палене , моя съвет е не се занимавай
Успех

Дата на публикуване
2 |
От: Хасково
Собственик на Chrysler Grand Voyager, 2.5 CRD дизел, 2004 г.

Заинтригува ме колега! Моя Вояджър е 2004 2.5 фейслифта, как да проверя дали има друг горивен филтър, защото при рязко подаване на газ на 5та предавка оборотите ми се вдигат от 2000 на 2300 без скоростта да се е увеличила и затова си мисля, че има и друг освен до резервоара. Само да кажа че аз там съм с 2 незнайно защо, така я купих колата.

Дата на публикуване
3 |
От: Навсякъде
Собственик на Chrysler Voyager 2.8 CRD 2005
beast_east написа:

Заинтригува ме колега! Моя Вояджър е 2004 2.5 фейслифта, как да проверя дали има друг горивен филтър, защото при рязко подаване на газ на 5та предавка оборотите ми се вдигат от 2000 на 2300 без скоростта да се е увеличила и затова си мисля, че има и друг освен до резервоара. Само да кажа че аз там съм с 2 незнайно защо, така я купих колата.

Защо си мисля , че трябва да мислиш за скоростната кутия , ако качва обороти , не сваля на по -ниска предавка и не се увеличава скоростта , при рязко подаване на газ. Провери нивото на маслото в автомата. Има щека-пръчка с отбелязани нива за студена и загрята кутия.А относно горивните филтри , моя Крайслер е 2005 год 2.8 и горивния филтър е отпред на мотора , под казанчето=съда с хидравличната течност. Успех!

Дата на публикуване
4 |
От: Хасково
Собственик на Chrysler Grand Voyager, 2.5 CRD дизел, 2004 г.

Колега, моята кола не е с автоматична скоростна кутия.

Дата на публикуване
5 |
От: Навсякъде
Собственик на Chrysler Voyager 2.8 CRD 2005

Ок. Трябваше да попитам първо. roll

Дата на публикуване
6 |
Бързи
връзки
Автомобили
Общност
Частни обяви
Проверете историята на
Вашия автомобил

МОДЕЛИ

Cheysler PT Cruiser
Chrysler Sebring
Chrysler 300
Chrysler Voyager

Всички

СПЕЦИАЛИЗИРАНИ МОДЕЛИ

Автомобили за полицията
Товарни и бизнес автомобили
ТОВА Е CHRYSLER

Информация за марката
Кратка история
Пълна история
Интерактивно представяне
Корпорацията
Последни новини
Сувенири и подаръци
Мобилни приложения

DriveSRT ®
Chrysler 300 SRT ®
КОМУНИКАЦИИ И ТЕХНОЛОГИИ

Uconnect ® Technology
SiriusXM Satellite Radio
Bluetooth ® Support

ЗА СОБСТВЕНИЦИ

Влезте в профила си
Моето превозно средство
Сервизни Ръководства
Сервизни отзовавания
Контактна анкета
ПОЛЕЗНО

Програма за достъпност
Горивна ефективност
Конкурентни сравнения
Брошури и каталози
Chrysler по света

НАМЕРЕТЕ

Намерете дилър
Търсене на информация
Клубни събития

© 2023   Крайслер Клуб България не е обвързан с FCA US LLC. Всички права запазени.
Достъпът до сайта е предмет на Декларация с Условия за ползване и Декларация за защита на Лични данни. Моля преди да ползвате сайта се запознайте с тях от менюто по-горе.
Chrysler, Dodge, Jeep, Ram, Mopar и SRT са регистрирани търговски марки на FCA US LLC. FIAT е регистрирана търговска марка на FCA Group Marketing S.p.A., използвана с разрешение.

За да получите пълна информация за покупка на нови автомобили, както и офертно ценообразуване, се обърнете към вашия дилър по регион : България

Вашите данни
Моля, прочетете текста до край и направете своя избор.

Научете повече относно нашата Политика за Лични данни и Интернет Бисквитки.

Тази информация се показва на вашето устройство, защото настройките на браузера ви предоставят възможност за ползване на някой ваши лични данни описани по-горе. С натискане върху бутона "Съгласен съм" ще затворите това съобщение, като декларирате съгласие за срок от 15 дни считано от днес, че ако продължите да използвате сайта с настоящите настройки ще ни предоставите описаните по-горе лични данни.

СЪГЛАСЕН СЪМ