Книги     IFD Магазин     CHRYSLER Collection
C H R Y S L E R   C L U B   B U L G A R I A
К Л У Б   НА   С О Б С Т В Е Н И Ц И Т Е   НА   А В Т О М О Б И Л И   О Т   Г Р У П А Т А   C H R Y S L E R   В   Б Ъ Л Г А Р И Я

Билет
401
Помощ в избора на автомобил

съвет относно покупка на вояджър

Дискусия
Назад
От: София
Собственик на CRYSLER GRAND VOYAGER  2.5 TD  2000г.
Писането на Български с Латински букви е като писането с лайно по стена...... чете се, но е неприятно!

Здравей колега.Добре дошъл на борда.Ако прочетеш внимателно форума ще си дадеш отговор на всички въпроси.ТОВА Е КОЛАТА  :!:  :!:  wink

Дата на публикуване
1 |
От: гр СОФИЯ

здравей колега,парво ако седнеш в един автомобил и не ти ли грабне сърчицето значи това не е твойта кола.Та по темата здрави дурако устойчиви,но :!: 2001г има още от старите купета и от новите  за старото купе по ходовата част слабо място са тампони стабилизираща щанга и лагерглавина но тя сие на пробег няма вечен лагер ,по мотора има малки забележки но и той е здрав и все пак има едно наум не се знае как е подаржан преди това от собствен опит предишния ми вояджер го продадох на близо 480000км реални проблема беше в кобилиците и пратите за клапаните,другия проблем са тампоните на двигателя и то предимно преден и заден по скоростите ако им сменяваш маслото редовно на 40000км няма грижа но трябва и да видиш дали не текат семерингите на полуоските,а да за двигателя от кам скоростите има силиконови О-пръстени които са доста скапички но на 90-100000км щеш не щеш ги сменяваш защото протичат качествено.За климатика често касат гуменото каре между хидравличната помпа и компресора на климатика.А като комфорт за возене  и патуване няма друг ван с който да го сравня.Новото купе сащо е толкова здраво но като мотор е по тежак за обслужване и знам че има някои проблеми и не е толкова здрав така че ако взимаш от него подобре тарси бензинов но както казваме ВСИЧКО Е ДО КАСМЕТА НА ЧОВЕК кой го е страх от мечки не ходи сам в гората. Мога само да ти пожелая успех и дано се присаедениш кам нас собствениците на КРАЙСЛЕР и знай че винаги ще има незадоволени желания wink  smile  big_smile

Дата на публикуване
2 |
От: СОФИЯ

Това което казват колегите е подплатено !!! Те карат от години, аз от месеци.....
Аз ще добавя:
Това е най- здравата кола !!!!
Ходи кадето я вкараш, гори като моторче спрямо килата си и кубатурата на двигателя, носи като катър, сабира като рейс, музиката е INFINITI, двузонов климатик , има агресивен и същевременно елагантен вид. На 5-та скорост прави това което некой коли правят на 3-та скорост, тези които возиш ще искат пак и няма да си носат торбички за повръщане, всички пристигате отпочинали от пътя е не "пребити от път"
Който още се двуоми дали да си я купи е .................!!!!!
Имала скупа подръжка, ами да си купи лада 1300 да му е евтино.
wink

Дата на публикуване
3 |
Собственик на Chrysler Voyager 3,3 V6 '94

Аз бих ти отговорил така както другите и бих допълнил само че частите не са толкова скъпи както повечето хора в България смятат за американските автомобили.Разбира се винаги има изключения.Както и за другите автомобили но пък за сега няма толкова много оригинални части (Турски,Италиански,Испански,Китайски и какви ли още не) кои от кои по маркови и по евтини.Може би проблема е в това че повечето части са с доставка и това зависи от магазините а сигурно и търсенето не е голямо защото просто не се чупят толкова колите.Както колегата каза всичко зависи от собстениците и дали се грижиш за колата.Имах едно магаре и тъкмо го бях научил да не яде а то взе че умря. big_smile

Дата на публикуване
4 |
Собственик на 2,5 V6 24V пък и кабрио,какво му трябва повече на човек

Оставих само мненията по темата.Давайте колеги по точни мнения с цени за части,какво сте сменили...

Дата на публикуване
5 |

Колега не си я купувай , защото женати ще те остави ... ти ще отделяш повече внимание на колата и ще я обгрижваш с повече любов от кокото жена ти.... lol  lol  lol Това са коли които те грабват от първия поглед и от "първия метър" каране!!!
Не се чуди ами и скачай !!!! wink
Това е като да ти разправят за некоя мацка колко готино се чука..... докато не ти завърти на теб, можеш само предпологаш и да си фантазираш!!!
lol  lol
Действай!!!!
wink

Дата на публикуване
6 |
STEFANO написа:

Колега не си я купувай , защото женати ще те остави ... ти ще отделяш повече внимание на колата и ще я обгрижваш с повече любов от кокото жена ти.... lol  lol  lol Това са коли които те грабват от първия поглед и от "първия метър" каране!!!
Не се чуди ами и скачай !!!! wink
Това е като да ти разправят за некоя мацка колко готино се чука..... докато не ти завърти на теб, можеш само предпологаш и да си фантазираш!!!
lol  lol
Действай!!!!
wink

Е, по-убедителен аргумент за покупка направо здраве му кажи  lol  lol  lol  lol  lol  lol

Дата на публикуване
7 |
Писането на Български с Латински букви е като писането с лайно по стена...... чете се, но е неприятно!

Едни харесват светли,други черни аз лично предпочитам тия с по големите..........джанти !!!STEFANO ти кво си помисли :?:  :?:  lol  lol  lol

Дата на публикуване
8 |

......мдааааааааа.......... с по - големите джанти и по - лъскавите джанти колега.... lol  lol  lol
Колкото е по лъскава джанта, толкова повече ти се развинтва фантазията.... lol  lol  lol
Сиреч представи си ПАМЕЛА преди 10 години!!!!! Малииииииии........... избива ме на разврат!!! lol  lol  lol

Дата на публикуване
9 |
STEFANO написа:

......мдааааааааа.......... с по - големите джанти и по - лъскавите джанти колега.... lol  lol  lol
Колкото е по лъскава джанта, толкова повече ти се развинтва фантазията.... lol  lol  lol
Сиреч представи си ПАМЕЛА преди 10 години!!!!! Малииииииии........... избива ме на разврат!!! lol  lol  lol

Сигурен бех...Нали за "Крайслерите" на Памела преди десет години говориме  lol  lol  lol

Дата на публикуване
10 |

преди една година си купих краислер 2001 бях се спрял на киа карнивал но като отидох на горублене и като влезнах в него и краи сгурях.е тва бе6е купих го и до сега ме радва,като го копувах не го до огледах не му ба4ка6е термостата нов 450 лв и не мойе6 да си го смени6 сам 6тото се развива тампона и мотора слиза на долу термостата е отзад добре 4е красника ми ба4ка в сервиз и се размина с 40 лв но това бе6е .понейе ба4кам в норвегия 3 пати сам се прибирал с него до балгария тука го карам здраво.и не6то от което сам много доволен мотора е 2,5 crd тука е доста студено зимата е -15 -20 като бензинова е две зими сам тука никакви проблеми с паленето,единствениат му недостатак за мене е 4е много му е твард саединитела 4000 км каране дати кайа 4есто заболиаваме левиа крак,копуваи не му мисли
big_smile

Дата на публикуване
11 |
cecobi написа:

преди една година си купих краислер 2001 бях се спрял на киа карнивал но като отидох на горублене и като влезнах в него и краи сгурях.е тва бе6е купих го и до сега ме радва,като го копувах не го до огледах не му ба4ка6е термостата нов 450 лв и не мойе6 да си го смени6 сам 6тото се развива тампона и мотора слиза на долу термостата е отзад добре 4е красника ми ба4ка в сервиз и се размина с 40 лв но това бе6е .понейе ба4кам в норвегия 3 пати сам се прибирал с него до балгария тука го карам здраво.и не6то от което сам много доволен мотора е 2,5 crd тука е доста студено зимата е -15 -20 като бензинова е две зими сам тука никакви проблеми с паленето,единствениат му недостатак за мене е 4е много му е твард саединитела 4000 км каране дати кайа 4есто заболиаваме левиа крак,копуваи не му мисли
big_smile

Колега не се сърди ама пиши малко по разбираемо че ми се наложи да чета 2 пъти за да разбера какво си написал.И не можах да разбера тези 2 зими който колата е палела като бензинова при положение че преди 1 година си го купил да не е по норвежкия календар. lol  lol  lol

Дата на публикуване
12 |

не ти се сардя yikes  но кое то4но не разбра че го чете по 2 пъти като го купи6 декември до другия  колко става иска6 ли датата на коиято го купих :?:  :roll:

Дата на публикуване
13 |
cecobi написа:

не ти се сардя yikes  но кое то4но не разбра че го чете по 2 пъти като го купи6 декември до другия  колко става иска6 ли датата на коиято го купих :?:  :roll:

Извинявай колега грешката е моя прав си от декември до декември е точно 1 година  :oops: Re: съвет относно покупка на вояджър
от cecobi » 15 Авг 2009, 19:44
wink

Дата на публикуване
14 |

последно разбрахте ли се...? big_smile

Дата на публикуване
15 |

Е може ли да не се разберем  big_smile винаги стават грешки  wink

Дата на публикуване
16 |

Умнички сте ми бре ............ мамини убавци! big_smile

Дата на публикуване
17 |

Поздравления колега за добрия избор-хиляди безаварийни километри.Надявам се,че сигурно няма да останеш неприятно изненадан от добрия избор на автомобил,но когато купуваш кола втора употреба не можеш да съдиш само по марката или модела.Всичко зависи от предишните собственици.

Дата на публикуване
18 |

здравеите колеги и ас имам от две седмици гранд вояджър две и пет турбо дизел можели някои дами каже нешто повече за тях в смисал за мотора дали са добри

Дата на публикуване
19 |

Здравейте и от мен.Някой може ли да каже нещо за двигател 2.5 ТДИ който не е с верига а със зъбни колела.

Дата на публикуване
20 |

Карам такъв от 2г и съм много доволен.  Когато купуваш този двигател избирай ДА Е ЗАПАЗЕН, занемарен ли е плюй си на петите и много на далече.
За 24месеца установих, че най-големия каприз му е маслото и антифриза. Масло-пълна синтетика на 6000км и качествен антифриз на 2г , и си караш корабчето без грижи. Икономията им ти се връща тъпкано. Има и още един бонус , ако си намериш(има ги много) метални ролки за пистовия ремък, отремонтират се за 10лв/бр  за лагерче и спестяваш 50лв за брой пластмасова ролка , с две думи - жеУезни и вечни!  wink
Горивния филтър е с подгряване и зимата нямаш грижи.
Няма катализатор, няма DPF и т.н , няма какво да ти се запуши освен ако не го учиш да върви на олио.  big_smile  big_smile  big_smile   wink
Мнението ми за електрониката е - БОЖА РАБОТА при всички марки автомобили.

Дата на публикуване
21 |

Карам такъв от 3г. и съм доволен.С мотора проблеми нямам,но си го гледам като трето дете в семейството.Достатъчно въртящ момент и приличен разход. Специално по мотора за 40 000км. смених едни разпръсквачи за около 100лв. и то беше от келешлък,а не че беше необходимо.
Иначе дребни проблеми има като всяка кола.

Дата на публикуване
22 |
Бързи
връзки
Автомобили
Общност
Частни обяви
Проверете историята на
Вашия автомобил

МОДЕЛИ

Cheysler PT Cruiser
Chrysler Sebring
Chrysler 300
Chrysler Voyager

Всички

СПЕЦИАЛИЗИРАНИ МОДЕЛИ

Автомобили за полицията
Товарни и бизнес автомобили
ТОВА Е CHRYSLER

Информация за марката
Кратка история
Пълна история
Интерактивно представяне
Корпорацията
Последни новини
Сувенири и подаръци
Мобилни приложения

DriveSRT ®
Chrysler 300 SRT ®
КОМУНИКАЦИИ И ТЕХНОЛОГИИ

Uconnect ® Technology
SiriusXM Satellite Radio
Bluetooth ® Support

ЗА СОБСТВЕНИЦИ

Влезте в профила си
Моето превозно средство
Сервизни Ръководства
Сервизни отзовавания
Контактна анкета
ПОЛЕЗНО

Програма за достъпност
Горивна ефективност
Конкурентни сравнения
Брошури и каталози
Chrysler по света

НАМЕРЕТЕ

Намерете дилър
Търсене на информация
Клубни събития

© 2020   Крайслер Клуб България не е обвързан с FCA US LLC. Всички права запазени.
Достъпът до сайта е предмет на Декларация с Условия за ползване и Декларация за защита на Лични данни. Моля преди да ползвате сайта се запознайте с тях от менюто по-горе.
Chrysler, Dodge, Jeep, Ram, Mopar и SRT са регистрирани търговски марки на FCA US LLC. FIAT е регистрирана търговска марка на FCA Group Marketing S.p.A., използвана с разрешение.

За да получите пълна информация за покупка на нови автомобили, както и офертно ценообразуване, се обърнете към вашия дилър по регион : България

Вашите данни
Моля, прочетете текста до край и направете своя избор.

Научете повече относно нашата Политика за Лични данни и Интернет Бисквитки.

Тази информация се показва на вашето устройство, защото настройките на браузера ви предоставят възможност за ползване на някой ваши лични данни описани по-горе. С натискане върху бутона "Съгласен съм" ще затворите това съобщение, като декларирате съгласие за срок от 15 дни считано от днес, че ако продължите да използвате сайта с настоящите настройки ще ни предоставите описаните по-горе лични данни.

СЪГЛАСЕН СЪМ