Книги     IFD Магазин     CHRYSLER Collection
C H R Y S L E R   C L U B   B U L G A R I A
К Л У Б   НА   С О Б С Т В Е Н И Ц И Т Е   НА   А В Т О М О Б И Л И   О Т   Г Р У П А Т А   C H R Y S L E R   В   Б Ъ Л Г А Р И Я

Билет
666
Магазини, Авточасти, Аксесоари

Авточасти от Сащ

Дискусия
Назад
От: София
Собственик на Chrysler Stratus 2.5

Колеги тази тема е от форума на Ауди,дано е от полза на някой

Предлагаме налични и по поръчка-внос от САЩ следните неща:

-Свещи,кабели,ламбда сонди и др . производство на NGK,Denso(made in Japan),Bosch ...... най-добри цени на двойно-платиниеви;иридиеви;лазер иридиеви;лазер платиниеви свещи..........

-Спортни филтри панелни,конусни на K&N - директно от завода в САЩ (невероятно ниски цени на всички продукти на K&N)!

-Поръчка на всякакви части и аксесоари от официалните сервизи и магазини в САЩ за всички марки и модели.

-Поръчки и на други стоки(по договорка) от сайтове в САЩ.

-Доставка от САЩ на автомобили,мотоциклети,лодки,АТВ и др. ( чисто нови и употребявани ) !!!

-За повечето неща се заплаща в момента на получаване на стоката в БГ ! Цените са в USD $(но се заплаща се в BGN лв.) и се изчисляват по курса на БНБ в деня на получаване на стоката!

-За условия,цени,поръчки и запитвания.

Красимир Кръстев - email: kristof_bg@hotmail.com skype: kristof_bg

Поредна доставка в България началото на януари! Поръчки за повечето неща ще се приемат до последната седмица на декември ! Не чакайте последния момент за да сте сигурни че нещата които поръчвате ще пристигнат навреме!

Дата на публикуване
1 |
От: СОФИЯ

Да ли някой е имал времето да го провери?

Дата на публикуване
2 |
Собственик на Chrysler Voyager 2.5TD 1998 г.

Въпросче: От какво зависи крайната цена? Мито,ДДС или някаква еко-такса? Днес ми казаха за евтини американски "играчки", лизингови, но с неплатени вноски. Примерно BMW X5 от най-старите за 10-11 хил.лв. Може ли някакъв пример?

Дата на публикуване
3 |

Калине, 10-11хиляди лева за най-старото X5 от Щатите не ми се вижда много евтино, но всеки си преценява. Все пак това е кола, която изисква огромни суми за поддръжка. А въпросчето ти е зададено добре, обаче не знам кой ще ти отговори, понеже темата е от форума на Ауди! По-скоро директно трябва да се свържеш с човека, ако искаш да знаеш нещо конкретно. smile

Дата на публикуване
4 |
Собственик на Chrysler Grand Voyager, 2.5 TDI, 1996 г.

Говорих по скайпа с пича и по-точно за кристалните фарове с ксенона. Това което каза е че още е рано да се говори с конкретни цифри и т.н. и още проучвал нещата ... бла бла бла и т.н. Трябвало да следя темите му в форумите за по-подробно инфо sad Може и да станат нещата, но за момнета нищо сигурно.

Дата на публикуване
5 |

Колеги , току-що направих поръчка на този мейл kristof_bg@hotmail.com, говорих и с момчето от скайпа(Краси) , и ще пиша като получа частите.

Дата на публикуване
6 |

Колеги , получих си частите(дистрибуторна капачка , и палец за Стратус 2.5 от 96г.) , оригинални и истински.Колегата Красимир , е много сериозен и точен , мисля че това е нашият човек от Щатите.Доставката пристигна в срок , както ми обеща и цената беше доста приемлива-150лв. с всичко до адрес.В Балкан-Стар ми обявиха 390лв. за тези неща и трябвало да побързам щото щели да се вдигнат.Направо са смешни.Сега вече карам с новите , и......абе те хората са си го казали отдавна , това си е косуматив и се сменява на определени километри , ама ние все нали си викаме"-е нищо нали върви".Новото си е ново.Колата заспа.Пича вече е проверен , може спокойно да се обръщате към него в нужда.Аз си контактувах по скайпа и от там получих точна информация как правилно да си направя поръчката.

Дата на публикуване
7 |
От: София/Пловдив
Собственик на Chrysler Sebring 2.0 бензин, 2001
rosen75 написа:

Колеги , току-що направих поръчка на този мейл kristof_bg@hotmail.com, говорих и с момчето от скайпа(Краси) , и ще пиша като получа частите.

И аз си поръчах филтър от него. Принципно съм доволен, но имам все пак някои забележки. Пратката се забави с около 10 дена, момчето каза, че по погрешка в Щатите са изпратили частите за щата Монтана, вместо за Монтана, България. Нищо, не е проблем. Интересно че на адрес на подателя на пакета на Еконт пише Кюстендил. Също, трябваше пратката да е с право да я отворя при получаване, а не беше така. Но иначе съм доволен.

Дата на публикуване
8 |

Той е проверен отдавна но в други форуми и всички са били доволни.

Дата на публикуване
9 |
Собственик на Jeep Wrangler Sahara, 4.0 бензин, 2002 г.
alexandarpav написа:

Той е проверен отдавна но в други форуми и всички са били доволни.

Темата е стара от 2009та когато още не се правеха доставки до бг. Сега вече онлайн пазаруването е лесно и всичко идва бързо без проблеми на адрес

Дата на публикуване
10 |
Собственик на Chrysler Voyager 2.4i - 1996г., SsangYong Rexton RX290 - 2004г., Плимут Гранд Вояджър 3.3i - 1996г.

Колега, не съм съгласен с теб, че е лесно. Опитах да поръчам през e-bay емблемата на предната решетка за Плимут (струва 2 долара) но се оказа, че не доставят до България. Ако знаеш начин, моля за съдействие!

Дата на публикуване
11 |
Собственик на Jeep Wrangler Sahara, 4.0 бензин, 2002 г.
sempetrovi написа:

Колега, не съм съгласен с теб, че е лесно. Опитах да поръчам през e-bay емблемата на предната решетка за Плимут (струва 2 долара) но се оказа, че не доставят до България. Ако знаеш начин, моля за съдействие!

въпреки че е американски сайт всъщност е глобален за цял свят и когато искаш да поръчваш от него трябва да гледаш съответния търговец от коя държава е и за къде има доставки защото всеки си има условия. А конкретно за поръчки от САЩ ако имаш проблем с първичната доставка най-лесно е да използваш някоя от фирмите за доставки до бг.
,
,
,
,
,
  ,
,
,
,
и др... Имай предвид, че стоките извън евросъюза се облагат с мито за това е по изгодно от европейските ибей
,
,
,
,
,
,
,
,
, от тях поръчките идват бързо без налози и директно. Лошото е, че за емблемата от 2 долара доставката може да ти излезе по-скъпа от самата нея, но понякога се срещат и търговци, които предлагат безплатна доставка smile  Надявам се да съм ти бил полезен.

Дата на публикуване
12 |
Бързи
връзки
Автомобили
Общност
Частни обяви
Проверете историята на
Вашия автомобил

МОДЕЛИ

Cheysler PT Cruiser
Chrysler Sebring
Chrysler 300
Chrysler Voyager

Всички

СПЕЦИАЛИЗИРАНИ МОДЕЛИ

Автомобили за полицията
Товарни и бизнес автомобили
ТОВА Е CHRYSLER

Информация за марката
Кратка история
Пълна история
Интерактивно представяне
Корпорацията
Последни новини
Сувенири и подаръци
Мобилни приложения

DriveSRT ®
Chrysler 300 SRT ®
КОМУНИКАЦИИ И ТЕХНОЛОГИИ

Uconnect ® Technology
SiriusXM Satellite Radio
Bluetooth ® Support

ЗА СОБСТВЕНИЦИ

Влезте в профила си
Моето превозно средство
Сервизни Ръководства
Сервизни отзовавания
Контактна анкета
ПОЛЕЗНО

Програма за достъпност
Горивна ефективност
Конкурентни сравнения
Брошури и каталози
Chrysler по света

НАМЕРЕТЕ

Намерете дилър
Търсене на информация
Клубни събития

© 2023   Крайслер Клуб България не е обвързан с FCA US LLC. Всички права запазени.
Достъпът до сайта е предмет на Декларация с Условия за ползване и Декларация за защита на Лични данни. Моля преди да ползвате сайта се запознайте с тях от менюто по-горе.
Chrysler, Dodge, Jeep, Ram, Mopar и SRT са регистрирани търговски марки на FCA US LLC. FIAT е регистрирана търговска марка на FCA Group Marketing S.p.A., използвана с разрешение.

За да получите пълна информация за покупка на нови автомобили, както и офертно ценообразуване, се обърнете към вашия дилър по регион : България

Вашите данни
Моля, прочетете текста до край и направете своя избор.

Научете повече относно нашата Политика за Лични данни и Интернет Бисквитки.

Тази информация се показва на вашето устройство, защото настройките на браузера ви предоставят възможност за ползване на някой ваши лични данни описани по-горе. С натискане върху бутона "Съгласен съм" ще затворите това съобщение, като декларирате съгласие за срок от 15 дни считано от днес, че ако продължите да използвате сайта с настоящите настройки ще ни предоставите описаните по-горе лични данни.

СЪГЛАСЕН СЪМ