Книги     IFD Магазин     CHRYSLER Collection
C H R Y S L E R   C L U B   B U L G A R I A
К Л У Б   НА   С О Б С Т В Е Н И Ц И Т Е   НА   А В Т О М О Б И Л И   О Т   Г Р У П А Т А   C H R Y S L E R   В   Б Ъ Л Г А Р И Я

Билет
75
Chrysler Neon

НеонИ на части и разни други чарколяци

Дискусия
Назад
Собственик на skype: jshterev

Автоматик. В общи линии всичко без мотора (блока) ....

smile

на втора страница ъпдейт с нови части от другия ми неон !!!

Дата на публикуване
1 |

Тези джанти (14" оригинални неонски) с прилични гумета на тях

http://lh6.ggpht.com/jivco.shterev/SBTStX-kwuI/AAAAAAAACVY/vGff8y9G5gg/s800/DSC00085.JPG

Тези също бих продал, но не и на безценица, защото са ми на неона, който си карам, един вид както обичат да казват тарикатите по форумите за тях "зор нямам"  tongue  (15")

http://lh4.ggpht.com/jivco.shterev/SBTS_3-kxSI/AAAAAAAACZ8/ytzDClkk8yk/s800/DSC00805.JPG

Дата на публикуване
2 |

Продължавам в таз тема да пиша за наличните чарколяци, да не пускам още нови теми

Имам два пърформанс разпределителни вала за продаване (продава се само единия от двата)

Crane #0014 (в момента е на градския ми неон) и Comp Cams 400
И двата са карани по има няма 1 сезон и са практически нови и без износване.
И за двата е задължителна и смяна на пружините, имам ги и тях налични.

Освен това се продава и 1 бр. раздвижено колело за разпределителния вал.
http://www.performance-bg.org/forum/files/magengine003_104.jpg

Имам и една глава, без никакви ремонти и шлайфове по нея, оборудвана със всичко, ако случайно някой закъса smile
Отделно стандартни пружини и клапани имам доволно бройки wink

За всичките неща не е проблем монтажа да се направи при нас в сервиза, отнема от няколко часа до 1 ден (малко е хамалогия с пружините)

Повече информация на скайп, icq или в краен случай тука на лични, но не влизам редовно

Дата на публикуване
3 |

видях че продаваш неон на части,имаш ли температурен датчик за охлаждане на охладителната течност и съответно на каква цена стига да работи

Дата на публикуване
4 |

interesuvame za koleloto na vala kolko pari go dava6

КИРИЛИЦААААА!

Дата на публикуване
5 |

Съжалявам, че не съм забелязал новите постове, по някаква причина не получавам известия на мейла.

Цената на колелото е 130лв.

За другия колега, датчиците ги имам всичките, даже с повтярящи се smile

За по-сигурна комуникация icq: 15566775 , skype: jshterev

От колата засега заминаха фарове и стопове, един датичк разпределителен вал (имам още 1-2бр. smile ), десен калник, серво ...

Имам и чисто нови кабели магнекор, някъде из другите теми бях писал, тъй като не ми стават за двуваловата тиква.

Дата на публикуване
6 |

:!:

Дата на публикуване
7 |
Собственик на 2,5 V6 24V пък и кабрио,какво му трябва повече на човек

Ако е 2,0 маслена помпа?

Дата на публикуване
8 |
cabrioV6 написа:

Ако е 2,0 маслена помпа?

Имам маслена помпа, само че трябва да сваля мотора. Пиши ми на скайп jshterev да се уточним.

Дата на публикуване
9 |
Собственик на 2,5 V6 24V пък и кабрио,какво му трябва повече на човек

Дадох ти координатите на приятеля в нужда:)

Дата на публикуване
10 |

Днес заминаха половината лайсни на вратите, и поредната машинка за стъкла.

Някой без круизконтрол не иска ли да си оборджа колата с круиз ?

Дата на публикуване
11 |

имам   всичко    за  2.0  LE   (2-а ръка   но   работещи),  ако някой  има нужда  да  пише на  лична  .

Дата на публикуване
12 |

Обмислям варианта да спра и градския от движение, че ми стана малко множко колите и съответно да го пусна на части.

За целта набирам информация дали има интерес към някои от по-интересните части:

Жълто кони на около две години и под 15х.км
пълен комплект JBL говорители, най-мощните събиращи се на стандартните места без рязане (предна линия двукомпонента, със пищялки в тъблото)
Първорманс глава окомплектована за около 170 коня (портвана магнум глава, пружини за клапаните, раздвижено колело на разпр. вал, мопар перформанс компютър, изпускателен колектор) - имам няколко динота с този сетъп, като най-сериозното (иска и други модове) е 172 коня на гуми (190++ коня на мотор)
кристални фарове с лупи, черни
кристални мигачи
Всички останали стандартни части от този неон, както и останалите от автоматика.

Дата на публикуване
13 |

:!:

Дата на публикуване
14 |

:idea:

Дата на публикуване
15 |

фаровете които предлагаш могат ли да се регулират ? и с по две крушки ли са и какви ? сега със стандартни крушки и късите и дългите осветяват ли добре ?

Дата на публикуване
16 |
untyped написа:

фаровете които предлагаш могат ли да се регулират ? и с по две крушки ли са и какви ? сега със стандартни крушки и късите и дългите осветяват ли добре ?

Светят пъти по-добре от износени (пожълтели) оригинални фарове !!

Спрямо оригинални, чисто нови не мога да преценя, такива карах последно преди 14 години smile smile smile

Ел. регулиране отпада, регулират се ръчно.

Дата на публикуване
17 |

А крушките какъв модел са ? и при превключване от къси на дълги късте остават ли включени ?

Дата на публикуване
18 |
untyped написа:

А крушките какъв модел са ? и при превключване от къси на дълги късте остават ли включени ?

Не мога да ти кажа какви са за съжаление, но ако държиш мога да ги погледна.

Късите изгасват като минеш на дълги, но това е от управлението на стандартните крушки. Мислел съм си да ги преправям, защото когато светят и двете са уникални (има едно положение на лостчето къси/дълги, на което като задържиш внимателно светят и двете, така съм го устоановил), но така и не ми остана време и нерви

Дата на публикуване
19 |

да ако не ти е проблем за да вида какава е цената на би ксенон комплекта ...
интересуваше ме дали изгася заради точно ксенона...понеже при преминаване от дълги на къси това значи че пътя ми става черен за секунди което си е огромен риск ! всички знаем, че това е заради самия ксенон когато е студен smile

Дата на публикуване
20 |
untyped написа:

да ако не ти е проблем за да вида какава е цената на би ксенон комплекта ...
интересуваше ме дали изгася заради точно ксенона...понеже при преминаване от дълги на къси това значи че пътя ми става черен за секунди което си е огромен риск ! всички знаем, че това е заради самия ксенон когато е студен smile

Определено ако ще слагаш ксенон нямаш никакви проблеми да преправиш евентуално можеше да е проблем фаровете да не са сметнати за топлоотдаването на двете крушки едновременно, но със ксенон нямаш грижи късите да си светят нон стоп.

Ще пиша за крушките веднага щом мога

Дата на публикуване
21 |
От: София
Собственик на Chrysler Neon, 2.0 16V, 2002

Здравейте,

Трябва ми тая част по-долу на снимката - нещо като водач/контролираща степените на движението панта за лява (шофьорска) врата на Неон 2 (2002 г.)
Който има, моля да свирка, може да пише и на скайп frontmen11

Дата на публикуване
22 |

imam

Дата на публикуване
23 |

Тези дни докато разчиствах гаража попаднах на тампон за скорости, не съм сигурен ръчка или автоматик, чисто нов :

https://lh5.googleusercontent.com/-ITwrVFzipWc/TvyrMwiRQFI/AAAAAAAARlo/FxOY0FAI8Fs/s640/20111212_190803.jpg

https://lh4.googleusercontent.com/-RhiL-eXFKyk/TvyrNDQvyAI/AAAAAAAARls/fRzlGNGF3CM/s640/20111212_190755.jpg

Дата на публикуване
24 |

Кабели свещи - нямам спомен мсд или магнекор, но при всички случай са едно от двете и пъти по-качествени от всичко продаващо се в .бг

30 лв

https://lh5.googleusercontent.com/-_xnopkvm6WM/TvysiEtwOKI/AAAAAAAARl4/VBNJHW_x2Lk/s640/20111107_171836.jpg

Дата на публикуване
25 |

Здравей колега искам да попитам нещо за тези черните мигачи. Имаш ли снимка като са сложени на колата че моя неон е с същите фарове и искам да видя как стоят.И другото какави пари им търсиш.

Дата на публикуване
26 |
neon fan написа:

Здравей колега искам да попитам нещо за тези черните мигачи. Имаш ли снимка като са сложени на колата че моя неон е с същите фарове и искам да видя как стоят.И другото какави пари им търсиш.

само бели и кристални мигачи съм имал, черни на едната  (тая дето не и трябват) мислех да ги ги боядисвам със спрея smile  ама така и не го направих

Дата на публикуване
27 |

Някой ми звъня преди време за тези джанти, но не можах да ги открия, сега изпаднаха в един канал скатани smile

Продават се отново, да кажем 40 лв на джанта или 70 за двете ?

https://lh4.googleusercontent.com/-yfgTVNXr1-A/T3k42fNRYVI/AAAAAAAAT4Y/gKguCYHA_S4/s400/20120321_193028%2520%2528Small%2529.jpg

Дата на публикуване
28 |

AEM Cam Gear :

https://lh6.googleusercontent.com/-Sb3MGSsr5wc/T4-3Q9CbfLI/AAAAAAAAUSI/JLAEblHHdQk/s640/AEM%2520Cam%2520gear.jpg

Цена : 75 лв

UDP Unorthodox : от рода на

https://lh4.googleusercontent.com/-5AMGVVqT82Y/T4-3PgByI7I/AAAAAAAAUSA/Qm8NWjjG5QI/s640/UDP.jpg

Цена 75 лв.

Цена за двете заедно 120 лв smile

Дата на публикуване
29 |

Много специална цена в случай, че някой реши да отнесе разпределителен вал (Crane 14/Comp Cam 400) + пружини/тарелки и сие заедно с горните неща. !

Дата на публикуване
30 |
От: Бургас
Собственик на Chraysler Neon 2.0 16v 133ph 1995

Крайслер Неон -2.0 ; 133к.с ;1995г.;ръч. скоростна кутия ;ABS; 180 000км.-на части.
Забл:скор.кутия е със самоизключваща се 5ск.; радиатор(охл. с-ма) леко сълзи в горната част, нямам представа дали подлежи на ремонт .
Ако , някой ,има нужда от нещо ,да пише на "лични" или на :kadar@mail.bg

Дата на публикуване
31 |
Бързи
връзки
Автомобили
Общност
Частни обяви
Проверете историята на
Вашия автомобил

МОДЕЛИ

Cheysler PT Cruiser
Chrysler Sebring
Chrysler 300
Chrysler Voyager

Всички

СПЕЦИАЛИЗИРАНИ МОДЕЛИ

Автомобили за полицията
Товарни и бизнес автомобили
ТОВА Е CHRYSLER

Информация за марката
Кратка история
Пълна история
Интерактивно представяне
Корпорацията
Последни новини
Сувенири и подаръци
Мобилни приложения

DriveSRT ®
Chrysler 300 SRT ®
КОМУНИКАЦИИ И ТЕХНОЛОГИИ

Uconnect ® Technology
SiriusXM Satellite Radio
Bluetooth ® Support

ЗА СОБСТВЕНИЦИ

Влезте в профила си
Моето превозно средство
Сервизни Ръководства
Сервизни отзовавания
Контактна анкета
ПОЛЕЗНО

Програма за достъпност
Горивна ефективност
Конкурентни сравнения
Брошури и каталози
Chrysler по света

НАМЕРЕТЕ

Намерете дилър
Търсене на информация
Клубни събития

© 2020   Крайслер Клуб България не е обвързан с FCA US LLC. Всички права запазени.
Достъпът до сайта е предмет на Декларация с Условия за ползване и Декларация за защита на Лични данни. Моля преди да ползвате сайта се запознайте с тях от менюто по-горе.
Chrysler, Dodge, Jeep, Ram, Mopar и SRT са регистрирани търговски марки на FCA US LLC. FIAT е регистрирана търговска марка на FCA Group Marketing S.p.A., използвана с разрешение.

За да получите пълна информация за покупка на нови автомобили, както и офертно ценообразуване, се обърнете към вашия дилър по регион : България

Вашите данни
Моля, прочетете текста до край и направете своя избор.

Научете повече относно нашата Политика за Лични данни и Интернет Бисквитки.

Тази информация се показва на вашето устройство, защото настройките на браузера ви предоставят възможност за ползване на някой ваши лични данни описани по-горе. С натискане върху бутона "Съгласен съм" ще затворите това съобщение, като декларирате съгласие за срок от 15 дни считано от днес, че ако продължите да използвате сайта с настоящите настройки ще ни предоставите описаните по-горе лични данни.

СЪГЛАСЕН СЪМ